Новини
Для кого важливий інтернет: потреби бізнесу та інтереси клієнтів

Якщо ваш бізнес не представлений в інтернеті, вважайте, що його нема

Для більшості бізнес-ідей учасників та учасниць проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" ця теза є справедливою, а отже... ми освоюємо інструменти просування в інтернеті! Отримавши базові знання під час навчального модулю, всі бажаючі змогли дізнатись більше під час групової консультації в Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості Дніпропетровського регіону.

Instagram, Youtube, месенджери і чат-боти... Про це і не тільки говорили у середу, 7-го лютого, з учасницями проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який реалізується МБФ "Український Жіночий Фонд", регіональний партнер у Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".

 Image

 
Зрозуміти клієнта: міф чи реальність?

1-2 лютого в центрі конференцій Parle  відбулись четвертий і п'ятий навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", що реалізується МБФ "Український Жіночий Фонд ", регіональний партнер в Дніпропетровській області ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".

Учасники та учасниці розробляли упаковку бізнесу та дізнавались про джерела залучення клієнтів, активно закріплюючи теоретичні знання під час виконання групових навчальних вправ. Одна з головних відмінностей навчальної програми цього курсу від аналогічних програм інших проектів - величезна доля практичних вправ, що дозволяє учасникам та учасницям одразу застосовувати теоретичні знання саме до своїх реальних бізнес-ідей. Таким чином, протягом всього навчання підприємці працюють над покращенням власних бізнесів, то ж бажаємо їм наснаги та успіхів у підприємницькій діяльності.

 ImageImageImage

 
Розвиток бізнесу в регіоні та нові робочі місця: оголошено результати грантового конкурсу

Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", регіональним партнером якого на Дніпропетровщині є ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр", не тільки надає можливості для навчання підприємцям-початківцям, а й підтримує діючий бізнес. В січні 2018 р. було розглянуто 106 заявок, які надійшли з 8 регіонів на конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту. Заявки розглядались незалежною Експертною комісією, що складалась з представників органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій.  Проект запросив учасників конкурсу, що набрали найвищу оцінку в кожній області, представити свою заявку під час засідань комісії 24 та 29 січня – через Skype-співбесіди. За результатами роботи комісії, до підтримки рекомендовано 32 заявки, серед яких два підприємства з Дніпропетровського регіону - центр розвитку інтелекту "Smartum" та фермерське господарство з вирощування часнику “EKO Garlic” Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в реалізації задумів!

 Image

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр