Новини
ЖІКЦ з жовтня 2010 р. по лютий 2011р. провів дві навчальні програми.

ЖІКЦ в рамках проекту «Освіта жінок на користь громади: місцева політика вирішує все» з жовтня 2010 р. по лютий 2011р. провів дві навчальні програми. Перша «Лідерство заради змін» - для жінок-депутаток, жінок, які працюють в органах виконавчої влади, а також жінок, які брали участь у виборчій кампанії, не пройшли до органів влади, але планують брати участь у політичному житті області надалі . Друга«Нові лідерки» - для молодих жінок, які мають лідерський потенціал і планують бути політично активними. Обидві програми були присвячені розвитку лідерського потенціалу 50 учасниць та підвищенню їх спроможності впливати на розробку ґендерно збалансованої політики на місцевому рівні.

Всі ці жінки увійшли до складу мережі жінок-лідерок, які мали змогу обговорити шляхи співпраці у вирішенні місцевих проблем, які вони визначили і вважають за необхідне вирішувати. Одним з головних своїх завдань члени мережі вважають сприяти розробці та реалізації гендерно збалансованої політики у всіх сферах життєдіяльності громади Дніпропетровського регіону. Жінки-лідерки впевнені, що існування такої мережі буде ефективним інструментом співпраці, зокрема представниць різних політичних сил, у досягненні намічених цілей у вирішенні проблем регіону.

 
ЖІКЦ з травня по вересень 2010 року організував та провів навчання для 16 жінок-лідерок

ЖІКЦ в рамках проекту «Інтеграція гендерних питань в роботу місцевих органів влади та просування жінок у місцевій політиці в Україні» з травня по вересень 2010 року організував та провів навчання для  16 жінок-лідерок, серед яких 1 представниця місцевої влади, 6 представниць місцевого самоврядування, 9 представниць різних політичних  партій Дніпропетровської області. Учасниці навчання вивчили питання гендерної політики,  ефективної взаємодії з громадськістю, набули знань з функціонування політичних партій, їх структури, цілей та задач та вивчили законодавство України про вибори, набули навичок зі створення коаліцій та мереж, адвокації та лобіювання, а також набули знань з розробки та впровадження політики органами влади у певних сферах.

 
Консультанти ЖІКЦ у 2010 році надали більше 2000 консультацій підприємцям Дніпропетровської області

В 2010 році консультанти гарячої лінія підтримки підприємництва, якою користуються підприємці Дніпропетровської області, надали більше 2000 консультацій з правових питань ведення бізнесу. Найбільше запитів від підприємців надійшло з питань дозвільної системи, звітності, оподаткування, зокрема спрощеної системи оподаткування, перевірок контролюючими органами, трудового регулювання.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр