Новини
Можливості для людей з інвалідністю: понад 20 майбутніх бізнесменів презентували свої бізнес-проекти
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

31 липня в Дніпрі пройшов останній, десятий, модуль тренінгового циклу із розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". В цей день учасники та учасниці презентували бізнес-плани власних проектів бізнесу, які вони планують розпочати або розвинути.
Особливої динамічності цьому дню додало те, що частина групи в цей самий день приймала участь в "Іграх героїв", тому деякі учасники та учасниці не дочекались урочистого вручення сертифікатів.
Команда "Жіночого інформаційно-координаційного центру" вітає всіх учасників та учасниць із успішним завершенням тренінгового циклу і бажає успіхів в підприємницькій діяльності.
Дякуємо всім за активну участь і плідну співпрацю. Попереду грантовий конкурс і нові можливості для випускників та випускниць, і команда Центру бажає успіхів і активного розвитку майбутнім підприємцям.

ImageImageImageImage 

 
Новий проект із розвитку бізнес-навичок від громадськості Дніпра
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

27 липня у інформаційній агенції "Мост Днепр" відбулася прес-конференція, на якій було презентовано новий проект ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
У заході взяли участь:
− Оксана Мірошниченко, керівник ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Галина Целовальниченко, бізнес-тренер, консультант ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Ольга Шулік, бізнес-тренер, юрист ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Георгій Бібік, радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області;
− Представники партнерських громадських організацій, внутрішньо переміщені особи.
Проект «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, буде реалізуватись у місті Дніпро та Дніпропетровському районі протягом 10 місяців і є логічним продовженням низки проектів організації, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію внутрішньопереміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей. Діяльність проекту, зокрема, передбачає проведення бізнес-шкіл, які поєднують навчання з розвитку бізнес-навичок та тематичні майстер-класи з урахуванням регіональної специфіки; проведення конкурсу бізнес-планів та надання мікрогрантів для започаткування бізнесу учасникам бізнес-шкіл; консультаційний супровід підприємницьких ініціатив учасників навчання.

Image 

 
Нові можливості для бізнесів людей з інвалідністю
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

26-27 червня в м. Дніпро відбулись перші два тренінгові модулі навчальної програми з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю із Дніпропетровської області в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який впроваджується МБФ "Український Жіночий Фонд " за  підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
Під час двох днів інтенсивної роботи учасники та учасниці тренінгів генерували ідеї для власних бізнесів, тестували їх за допомогою різних інструментів, вчились ставити цілі відповідно критеріям SMART та надихались прикладами успішних стартів бізнесів людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.   Попереду інтенсивне навчання та захист бізнес-планів, а також участь в грантовому конкурсі для випускників та випускниць навчального курсу.

ImageImageImage 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр