Новини
Бренд, тренд та упаковка бізнесу: в Дніпрі продовжується навчання для ВПО

В понеділок, 29-го січня, пройшов третій модуль навчальної програми із розвитку бізнес-навичок в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту".

Неймовірно насичений і творчий день! Головне для бізнесу - це розуміння, що головний - клієнт. І вже після цього розуміння можна розробляти упаковку бізнеса.

Дякуємо нашим учасникам та учасницям за активну роботу, неймовірний креатив та включенність в треннговий процес!

ImageImage 

 
Старт останнього курсу для підприємців від проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту

25-го січня, в Тетянин День, майже три десятки учасників та учасниць навчального курсу із розвитку бізнес-навичок знов відчули себе студентами та студентками)

Протягом перших двох тренінгових днів майбутні підприємці тестували власні бізнес-ідеї, знаходили додаткові підніші та вчились ставити реальні конкретні цілі, які стануть запорукою їхнього майбутнього бізнесу.

Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізується міжнародним благодійним фондом Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, регіональний партнер і Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр

Дякуємо всім за активну участь і позитивну атмосферу!

ImageImageImage 

 
Перші новини від переможниць грудневого грантового конкурсу

Сьогодні дві переможниці конкурсу грантів за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" Оксана Ивлева та Анна Семяниста отримали необхідне обладнання для впровадження своїх бізнес-ідей. Підтримка мікробізнесів дозволить їх власницям розвити нові напрямки та стати цікавішими для своїх вже існуючих клієнтів та отримати прихильність нових. Тож, бажаємо нашим переможницям розвитку і зростання!

 ImageImageImageImage

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр