Новини
Жіночий інформайійно-координаційний центр поніс важку та непоправну втрату.
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

Жіночий інформайійно-координаційний центр поніс важку та непоправну втрату.

29 квітня 2010 року раптово помер член правління організації, керівник департаменту по зв`язках з громадськістю, владою, правоохоронними органами та засобами масової інформації ВЛАСОВ ПАВЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ

Павло Олексійович був винятково порядною, толерантною людиною, справжнім професіоналом та правозахисником. Всі справи за які він брався, були виконані бездоганно і на високому рівні. Він є автором багатьох проектів, які реалізувала організація, розробником та ініціатором внесених змін до законодавства України у сфері прав людини, розробником тренінгів, автором численних посібників для представників влади, соціальних служб, правоохоронних органів, співукладачем альтернативних звітів про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

Світла пам`ять про Павла Олексійовича буде жити в серцях його рідних, близьких, колег, друзів.

 
ЖІКЦ взяв участь у презентації Альтернативного звіту за результатами моніторингу щодо реалізації Україною положень Конвенції ООН про права дитини, підготовленого Коаліцією неурядових організацій
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

19 листопада 2009 року, Київ -  член правління Павло Власов взяв участь у презентації Альтернативного звіту про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини 2002-2008, підготовленого громадськими організаціями України, зокрема ЖІКЦ. Учасниками заходу були представники Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, науковці, лідери організацій громадянського суспільства та представники ЗМІ.

Повний текст Альтернативного звіту Завантажити

 
Голова Правління ЖІКЦ взяла участь у розробці пріоритетних напрямків боротьби з насильством над жінками на найближчі роки
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

15-18 жовтня 2009 року, Белград, – голова Правління ЖІКЦ Ганна Войніч взяла участь у нараді з питань боротьби з насильством над жінками, організованої Фондом для жінок Мама кеш та Белградським Центром з протидії торгівлі людьми.

Під час заходу обговорювалися шляхи взаємодії донорських організацій з жіночими громадськими організаціями з метою  підвищення ефективності боротьби з насильством над жінками, розроблялись пріоритетні напрямки боротьби з цим явищем на найближчі роки.

У нараді взяли участь представниці міжнародних донорських організацій з Нідерландів, Швейцарії, США та лідерки організацій громадянського суспільства Сербії, України, Молдови, Грузії, Ізраїлю. 

Секс чат без регистрации для эротических знакомств.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр