Новини
Бренд, тренд та упаковка бізнесу: в Дніпрі продовжується навчання для ВПО
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

В понеділок, 29-го січня, пройшов третій модуль навчальної програми із розвитку бізнес-навичок в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту".

Неймовірно насичений і творчий день! Головне для бізнесу - це розуміння, що головний - клієнт. І вже після цього розуміння можна розробляти упаковку бізнеса.

Дякуємо нашим учасникам та учасницям за активну роботу, неймовірний креатив та включенність в треннговий процес!

ImageImage 

 
Старт останнього курсу для підприємців від проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

25-го січня, в Тетянин День, майже три десятки учасників та учасниць навчального курсу із розвитку бізнес-навичок знов відчули себе студентами та студентками)

Протягом перших двох тренінгових днів майбутні підприємці тестували власні бізнес-ідеї, знаходили додаткові підніші та вчились ставити реальні конкретні цілі, які стануть запорукою їхнього майбутнього бізнесу.

Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізується міжнародним благодійним фондом Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, регіональний партнер і Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр

Дякуємо всім за активну участь і позитивну атмосферу!

ImageImageImage 

 
Перші новини від переможниць грудневого грантового конкурсу
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

Сьогодні дві переможниці конкурсу грантів за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" Оксана Ивлева та Анна Семяниста отримали необхідне обладнання для впровадження своїх бізнес-ідей. Підтримка мікробізнесів дозволить їх власницям розвити нові напрямки та стати цікавішими для своїх вже існуючих клієнтів та отримати прихильність нових. Тож, бажаємо нашим переможницям розвитку і зростання!

 ImageImageImageImage

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр