Новини
Ще п'ять підприємиць з Дніпропетровщини отримали підтримку для розвитку власних бізнесів

Приємні новини під новорічну ялинку отримали п'ять учасниць проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" з Дніпропетровщини. Студія іноземних мов для дітей та дорослих, крамниця-майстерня прикрас ручної роботи, міні-дитячий садочок, ательє індивідуального пошиву одягу та студія авторської іграшки та ковдр в стилі печворк. Від Межевої до Кам'янського, в різних куточках Дніпропетровського регіону, талановиті, сильні та творчі бізнес-вумен змінюють своє життя, покращують сервіс в рідних містах та посилюють економічну спроможність своїх родин та громад. Приклади людей, які не опускають руки та, почавши життя с нуля, досягають успіху, надихають. Бажаємо успіхів переможницям та реалізації всіх задумів в новому році!

 Image

 
Питання та відповіді: Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості допомагає підприємцям

Чим ближче кінець року, тим більше відвідувачів приймає Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості Одне з головних питань - звітність. І, хоча, до Центру звертаються не лише підприємці-початківці, а й досвідчені в питаннях бізнесу жителі Дніпропетровської області, завжди краще попередити помилки, ніж потім їх виправляти. Юристка проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" Ольга Шулік більше 7 років консультує бізнеси різного маштабу, тому її поради актуальні як для самозайнятих осіб, так і для підприємств малого бізнесу, які мають серйозний штат персоналу.

ImageImageImage 

 
Почесні гості в гостях у підприємиць-переможниць грантового конкурсу проекту ЕОРАС

29 листопада до переможниць грантового конкурсу проекту  «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» завітали заступник директора офісу економічного зростання Агентства США з міжнародного розвитку Стівен Ринецкі та керівниця програм фінансового сектору Агентства США з міжнародного розвитку Наталія Бережна. Під час зустрічі з грант ерками проекту, Надією Лінивенко (мережа математичних студій "2х2") та Катериною Кісельовою (ательє "Fashion Inc 1"), було  обговорено можливості та перешкоди для розвитку бізнесу, рецепти успіху з підприємницького досвіду переможниць та, звісно, їхні мрії, яких вони мають не менше ніж досягнень.

ImageImage 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр