Новини
Представники ЖІКЦ провели майстер-клас для співробітників дитячих будинків у Російській Федерації щодо запобігання насильству та жорстокому поводженню над дітьми
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

24-25 вересня  2009 року, Москва, – представники ЖІКЦ взяли участь у роботі Конференції «Навчання співробітників дитячих будинків у Росії, 2 етап: обмін досвідом між регіонами».

Голова Правління Ганна Войніч та член Правління Павло Власов провели майстер-клас за темою «Визначення поняття насильства над дітьми. Жорстоке поводження з дітьми».

Організатори конференції – Російське Агенство соціальної інформації та Шведське товариство з надання міжнародної допомоги дітям «Адопшунссентрум». Конференція проходила за підтримки Шведського Агентства з Міжнародного Розвитку  (SIDA).

 
ЖІКЦ ініціював проведення громадських слухань щодо обговорення стану утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

22 вересня 2009 року у Дніпропетровську відбулись громадські слухання, на яких учасники обговорили стан  утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області. Організаційну підтримку у проведенні громадських слухань надало Управління у справах сім`ї та молоді  Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Подробнее...
 
11 серпня 2009 року Правління ЖІКЦ обговорило перспективи співпраці з Шведським товариством "Adoptionscentrum" щодо захисту прав дітей
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

11 серпня 2009 року Жіночий інформаційно-координаційний центр відвідала Координатор розвитку міжнародного співробітництва Шведського товариства з надання міжнародної допомоги дітям “Adoptionscentrum”  пані Інна Бойченко Саксе.
 
Під час зустрічі відбулось обговорення перспектив співпраці між Шведським товариством з надання міжнародної допомоги дітям “Adoptionscentrum” та Жіночим інформаційно-координаційний центром у сфері захисту прав дітей.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр