Новини
Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підбиває підсумки першого року робот

27 листопада 2017 року у Дніпрі відбувся регіональний Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якого були презентовані проміжні річні результати реалізації проекту USAID з аналогічною назвою.
Головною темою Форуму стали підсумки реалізації проекту за рік. Під час Форуму були презентовані бізнеси переможців та переможниць конкурсу грантів, які не тільки створили або розвинули свої бізнеси, але й створили робочі місця для осіб, постраждалих від конфлікту на сході України.
Також, під час Форуму було оголошено другий грантовий конкурс для бізнесів, які планують розширення та працевлаштування ВПО, демобілізованих учасників АТО та інших осіб, які суттєво постраждали від конфлікту.
 На сьогодні, в регіоні гостро стоїть питання створення нових робочих місць, започаткування нових підприємницьких ініціатив, які сприяли б вирішенню проблем пов’язаних із зайнятістю населення.
Саме з цією метою Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в серпні 2016-го року розпочав реалізацію в області проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, метою якого є допомога людям, постраждалим від конфлікту заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити спроможність учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.
Проект працює у 2 напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також  створення або перенесення малого бізнесу.
Директорка Проекту Наталя Карбовська, відкриваючи Форум, зазначила, що Дніпропетровщина завжди була унікальним регіоном, який демонстрував блискучі бізнесові здібності. Тому директорка Проекту висловила впевненість, що Проект і надалі буде успішним в Дніпрі і вже дуже скоро місто збагатиться на цілу низку нових бізнес-ініціатив, які допоможуть розширити можливості, як внутрішньо-переміщених осіб, так і місцевої громади.
Координаторка Проекту в Дніпропетровській області Оксана Мірошниченко презентувала результати реалізації Проекту в регіоні за рік, зазначивши, що Дніпропетровщина є самою активною областю за кількістю поданих на грантовий конкурс заявок від діючого бізнесу. Також, пані Мірошниченко висловила сподівання, що малий та середній бізнес регіону буде і надалі активно розвиватись, працевлаштовувати ВПО та демобілізованих учасників АТО та інших осіб, постраждалих від конфлікту.
Радник Міністерства соціальної політики в Дніпропетровській області Георгій Бібік презентував результати співпраці органів державної влади Дніпропетровщини з Проектом в питаннях інформаційної підтримки та працевлаштування ВПО. Також він представив підсумки робочої поїздки да Боснії та Герцоговини, під час якої представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інших державних установ ознайомились із досвідом цієї країни щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб під час та після завершення збройного конфлікту. Було особливо підкреслено, що Україна вирішує проблеми ВПО значно швидше і активніше, ніж це було зроблено в Боснії та Герцоговині. Однак, є діючі практики, які буде корисно застосувати і в Україні. Зокрема, це стосується підтримки бізнесів ВПО та ініціатив щодо їх інтеграції в місцеві громади.
Свої історії успіху презентували переможниці і переможці грантових конкурсів в рамках Проекту Вардан Сукіасян (ТОВ «Система-груп», виробництво фланців сталевих), Надія Лінивенко (Математична студія «2х2»), Ірина Мірошник (Кондитерська майстерня «Місс Іріска»), Ольга Варакута  (магазин-кав’ярня з власною випічкою «Кофеолія») та Іван Казаєв (кабінет фізичної терапії, краніосакральної та йога-терапії «Елементи»).
Керівниця національного партнеру Проекту ТОВ «Бізнес Арена» Яна Матвійчук розповіла про програму підтримки переможців конкурсу для діючого бізнесу та підкреслила важливість менторської та коучингової підтримки, яка надається грантерам в рамках проекту.
Координаторка Проекту Мілена Горячковська оголосила грантову програму компоненту 1 «Сприяння створенню нових робочих місць і розвитку навичок осіб, постраждалим від конфлікту» та заохотила діючий бізнес Дніпропетровщини активно брати участь в грантовому конкурсі.
Підбиваючи підсумки Форуму, команда тренерів-консультантів Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості Дніпропетровського регіону, створеного на базі громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» подякувала всім учасникам та учасницям Форуму та висловила сподівання, що наступний рік реалізації проекту буде не менш плідним і цікавим, ніж попередній.

ImageImageImageImage 

 
25 майбутніх підприємців презентували свої бізнес-плани

13-14 листопада 2017 року в Центрі підтримки самозайнятості та мікробізнесу, створеного на базі ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр", відбувся 10-й фінальний навчальний модуль за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту".
Учасники та учасниці, майбутні власники та власниці бізнесів, презентували свої бізнес-ідеї, маркетингові плани та фінансові розрахунки, оформивши їх у власні бізнес-плани.
Цікаві креативні ідеї, нестандартні підходи до рекламних кампаній та натхнення учасників та учасниць обов'язково стануть запорукою успіху випускників та випускниць другого циклу навчальної програми проекту.
Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізовується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

ImageImageImageImageImageImage 

 
Фінальна шоста бізнес-школа завершила свою роботу

9-11 листопада в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулась фінальна шоста бізнес-школа за проектом "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!".
В рамках школи майбутні підприємиці та підприємці із числа внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО дізнавались про джерела залучення клієнтів, інструменти аналізу підприємницької діяльності, етапи та техніки продажів, правове забезпечення бізнесу та робили фінансові розрахунки власних бізнес-ідей. Третій день бізнес-школи завершився творчим майстер-класом із виготовлення дизайнерської упаковки, в якому учасники та учасниці взяли участь разом із членами своїх сімей.
Дякуємо всім учасникам та учасницям за активну роботу і бажаємо успіхів у реалізації бізнес-ідей!
Проект "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!" реалізується громадською організацією Жіночий інформаційно-координаційний центр за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

ImageImageImageImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр