Новини
Почесні гості від USAID завітали до Дніпровського Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

16-го березня до Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості, створеному на базі регіонального партнера Проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Дніпропетровській області - громадської організації "Жіночий інформаційно-координаційний центр" завітали Джон Пеннел, заступник директора місії USAID в Україні, Білорусі та Казахстані, Лариса Піскунова, спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання місії USAID в Україні, Роман Воронович, старший радник з питань комунікацій та зв’язків з громадськістю місії USAID в Україні та Наталя Карбовська, директорка Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Метою візиту було знайомство з роботою Центру та обговорення з тренерською командою особливостей реалізації Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Дніпропетровському регіоні.
Під час зустрічі координаторка проекту в Дніпропетровській області Оксана Мірошниченко розповіла про особливості відбору учасників, календарний план тренінгових заходів та післятренінгову підтримку учасників проекту. Також тренерки дніпровської команди надали особисте бачення важливості Проекту та його позитивних відмінностей від інших програм підтримки ВПО, які раніше впроваджувались у регіоні.

Image 

 
Комп'ютерна грамотність для жінок міста Кам'янське
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

17 та 24 лютого на базі Кам'янського міського центру зайнятості були проведені консультації з циклу "Комп’ютерна грамотність" в рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що впроваджує громадська організація " Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві з міжнародним благодійним фондом  "Український Жіночий Фонд" за  підтримки фонду C.S. Mott Foundation
Жінки м. Кам’янське, ВПО, співробітниці та клієнтки ценру зайнятості вивчали можливості соціальних мереж для ділового та приватного використання.

ImageImage 

 
Підготовка регіональних тренерських команд проекту ЕОРАС
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» з 6 по 10 лютого провів підготовку тренерів за програмою «Розвиток бізнес-навичок для тих, хто хоче розпочати власну справу», вже скоро буде оголошено набір на навчання у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Регіональним партнером проекту в Дніпропетровській області обрано громадську організацію "Жіночий інформаційно-координаційний центр". Тренерки організації взяли активну участь в тренінгу для тренерів.

ImageImageImage 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр