Новини
30 червня 2009 року ЖІКЦ взяв участь участь у громадських слуханнях щодо Проекту Закону України «Про протидію торгівлі людьми»

30 червня 2009 року делегація ЖІКЦ, до якої входили голова правління  Ганна Войніч та член правління Павло Власов взяли участь у громадських слуханнях щодо Проекту Закону України «Про протидію торгівлі людьми». Проект Закону розроблений Міністерством України у справах сім`ї, молоді та  спорту  за підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Міністерства Закордонних справ Данії.

Делегація ЖІКЦ представила на слуханнях аналіз багатьох статей Проекту закону і надала пропозиції щодо його вдосконалення.

 

Московский чат без регистрации для молодежных знакомств.

 
11 червня 2009 року ЖІКЦ взяв участь у семінарі-тренінгу «Доступ громадськості до законотворчого процесу»

11 червня 2009 року член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у семінарі-тренінгу «Доступ громадськості до законотворчого процесу». 

Участь у семінарі дозволила учасникам і учасницям значно розширити обсяг знань у сфері лобіювання і участі у законотворчому процесі, одержати настанови і поради від осіб, які мають великий досвід такої діяльності, зокрема від незалежного експерта з прав дитини Сімон Ек, Швеція.Організаторами семінару-тренінгу були програма сприяння Парламенту та Жіночий консорціум України.

 
10 червня 2009 року ЖIКЦ взяв участь у засіданні круглого столу «Законодавчі ініціативи в інтересах дітей. Досвід України та Швеції»
10 червня 2009 року член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у засіданні круглого столу «Законодавчі ініціативи в інтересах дітей. Досвід України та Швеції». В ході обговорення Павло Власов виступив з коротким повідомленням про невідповідність окремих положень українського законодавства вимогам Конвенції  «Про права дитини». 

   

Засідання круглого столу було організовано Підкомітетом з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Жіночим консорціумом України, Шведською організацією «Спасімо дітей» та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів при участі Програми сприяння парламенту.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр