Новини
Переможниці першого грантового конкурсу завітали до навчальної групи проекту ЕОРАС

6-7 листопада у Дніпрі в центрі конференцій Parle відбулись 8 і 9-й навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Під час тренингів учасники/ці обирали організаційно-правові форми для своїх майбутніх бізнесів, дізнавались про особливості оподаткування та звітності, а також детально прораховували фінансові показники бізнес-ідей.
А наприкінці навчання до центру завітали переможниці першого грантового конкурсу Ольга Варакута та Ірина Мірошник, щоб привітати групу із завершенням навчання та виходом на фінішну пряму - до захисту бізнес-планів, а також надихнути учасників та учасниць сміливіше втілювати в життя свої ідеї.
Дівчата розповідали про своє навчання в рамках проекту, презентували свої бізнеси та поспілкувались із майбутніми підприємцями під час кава-брейку, організованого Ольгою Варакутою та її кав'ярнею "Кофеолія". А чарівна Ірина Мірошник, власниця кондитерської майстерні "Мисс Ириска", поділилась секретом, як мріяти за критеріями СМАРТ.
Дякуємо всім за плідну працю та активну участь!
Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізовується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

ImageImageImage 

 
Успішні історії жінок-підприємиць: у Дніпрі відбувся регіональний бізнес-форум

26 жовтня під час бізнес-форуму “Історія жіночого успіху: від ідеї до бізнесу”, організованому Дніпропетровська обласна державна адміністрація спільно з всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України», було презентовано проміжні результати проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Переможниці грантових конкурсів в рамках проекту, Надія Лінивенко (мережа математичних студій "2х2"), Катерина Кісельова (ательє "Fashion Inc 1") та Ірина Мірошник (кондитерська майстерня "Міс Іриска") презентували свої бізнес-проекти, а також поділились корисним інструментарієм та секретами успіху в реалізації бізнес-ідей.

ImageImageImage 

 
П'ята бізнес-школа: спільні зусилля громадського сектору та центру зайнятості

19-21 жовтня в в приміщені Інформаційно-консультаційного центру, що діє на базі Дніпровського міського центру зайнятості, відбулася п'ята бізнес-школа проекту «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Під час бізнес-школи учасники та учасниці шукали відповіді на запитання, як знайти свою ідею для бізнесу, які можливості існують для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО для самозайнятості та підприємництва, як визначати свою цільову аудиторію та обрати джерела залучення клієнтів, як використовувати всі доступні джерела фінансування та підтримки, в тому числі від держави, а також дізнавались, які існують грантові програми підтримки підприємництва в регіоні. Всі учасники та учасниці навчання зможуть взяти участь в грантовому конкурсі, який буде оголошено в грудні 2017 року.

ImageImage

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр