Новини
Розпочинається конкурс грантів для бізнесів, які працевлащтують ВПО

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.
Хто може брати участь:
Малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.
Розмір гранту:
Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.
Докладніше прочитати про умови конкурсу та завантажити анкету Ви можете на сайті http://uwf.org.ua/news/1241 .

Image 

 
Різдвяний настрій від майстрині-квіткарки

28 грудня у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що реалізується громадською організацією   "Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві із міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд " за підтримки фонду C.S. Mott Foundation у затишному і зручному приміщенні Репетиторский Центр Логос Днепр відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних композицій від учасниці проекту Олени Шемчук . Учасниці занурилися в чарівну атмосферу, навчилися творити красу, відчули святковий новорічний настрій, отримали задоволення від спілкування і чудові новорічні композиції.

 ImageImage

 
Можливості постраждалим від конфлікту: створення робочих місць та підтримка бізнесу

Сьогодні, 8 грудня 2016 року у Дніпрі відбувся регіональний Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якого відбулося представлення нового проекту USAID з аналогічною назвою.
Головною темою Форуму стала економічна ситуація, в якій опинилися як представники місцевої громади, так і внутрішньо-переміщені особи, які знайшли прихисток на Дніпропетровщині. На сьогодні, в регіоні гостро стоїть питання створення нових робочих місць, започаткування нових підприємницьких ініціатив, які сприяли б вирішенню проблем пов’язаних із зайнятістю населення.
Саме з цією метою Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає реалізацію в області проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, метою якого є допомога людям, постраждалим від конфлікту заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити спроможність учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.
Проект працюватиме у 2 напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також створення або перенесення малого бізнесу.
Директор Проекту Наталя Карбовська, відкриваючи Форум, зазначила, що Дніпропетровщина завжди була унікальним регіоном, який демонстрував блискучі бізнесові здібності. Тому директор Проекту висловила впевненість, що Проект буде успішним в Дніпрі і вже дуже скоро місто збагатиться на цілу низку нових бізнес-ініціатив, які допоможуть розширити можливості, як внутрішньо-переміщених осіб, так і місцевої громади.
Національний партнер проекту «Бізнес Арена» провів ґрунтовне соціологічне дослідження, яке показало становище ВПО в області, а також перспективи створення і розвитку малого та середнього бізнесу.
В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр».
ТОВ «Бізнес Арена» здійснить навчання бізнес-тренерів за власноруч-розробленою програмою, які в подальшому на базі Центру проводитимуть тренінги для бажаючих започаткувати власну справу.
Під час Форуму було оголошено про початок конкурсу грантів для малого та середнього бізнесу для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
«Бізнес Арена» здійснюватиме подальший консультаційний супровід підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом і працевлаштовуватимуть осіб, постраждалих від конфлікту.
Передбачається, що Центр підтримки бізнесу запрацює ще до кінця року і здійснить перший набір слухачів на свої тренінги вже у січні-лютому 2017 року.

ImageImageImageImageImage

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр