Новини
Економічні можливості постраждалим від конфлікту через навчання бізнес-навичкам

10 жовтня в Дніпрі розпочався тренінговий цикл з розвитку бізнес-навичок за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Протягом десяти навчальних модулів учасники та учасниці із числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТо та членів їхніх сімей навчатимуться принципам розробки бізнес-планів, дізнаватимуться про методи тестування бізнес-проектів, джерела залучення клієнтів, техніки продажів, фінансові та правові аспекти ведення власної справи. Фіналом навчання стане підготовка та захист бізнес-планів, після чого кожен та кожна, хто успішно завершив навчання, зможуть взяти участь в конкурсі грантів для підтримки обраних бізнес-ідей.

ImageImageImage 

 
Майбутні підприємці тестували свої бізнес-ідеї в Новомосковську

28-30 вересня відбулась четверта бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Цього разу учасниками та учасницями бізнес-школи стали ВПО та демобілізовані учасники АТО із Новомосковська.
Учасники та учасниці вчились тестувати свої бізнес-ідеї, знаходили нові підніші для свого бізнесу, створювали портрети клієнтів та розробляли маркетингові стратегії. Також, засвоювали правові аспекти ведення підприємницької діяльності та вчились самостійно розраховувати фінансові показники своїх бізнесів. А головним висновком роботи стало розуміння, що головне в будь-якому бізнесі - розуміти, хто твій клієнт і як бізнес може доппомогти йому у вирішенні його проблем.
Третій день бізнес-школи учасники та учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.
Приємним підсумком триденної роботи стало вручення сертифікатів.

ImageImageImageImage 

 
Третя бізнес-школа завершилась креативним майстер-класом

11-13 вересня в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась третя бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Привітати учасників та учасниць з початком навчання завітав представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні пан Сергій Решетов, який під час свого виступу підкреслив необхідність навчальних програм для майбутніх підприємців, а також зазначив, що підтримка освітніх проектів є одним із пріоритетів Фонду.
Перші два дні насиченої роботи учасники та учасниці вчились тестувати свої бізнес-ідеї, знаходили нові підніші для свого бізнесу, створювали портрети клієнтів та розробляли маркетингові стратегії. Також, засвоювали правові аспекти ведення підприємницької діяльності та вчились самостійно розраховувати фінансові показники своїх бізнесів.
Третій день бізнес-школи учасники та учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.

ImageImage 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр