Новини
Член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у підготовці Альтернативного звіту від коаліції громадських організацій щодо виконання в Україні Конвенції ООН про права дитини
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE


В ході аналізу  українського законодавства виявлені значні прогалини. Це, перш за все, недосконалість тих статей Кримінального кодексу України, які повинні захищати дітей від насильницьких злочинів, незахищеність дітей від насильства в сім`ї, фактична безкарність дорослих за застосування фізичних покарань. Статті Сімейного кодексу України, які регламентують процедуру усиновлення і стосуються таємниці усиновлення, фактично позбавляють дитину права на ідентичність.  Українське законодавство не передбачає захисту дитини від шкідливої для неї інформації. Павло Власов зробив доповідь про ці недоліки українського законодавства на Форумі організацій, які працюють заради дітей, «Права дитини: 20 років дії», у Києві 19 лютого 2009 року.

 
ЖІКЦ розробив Концепцію утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

Жіночий інформаційно-координаційний   центр  розробив Концепцію   утвердження гендерної рівності  у Дніпропетровській області. Концепція була обговорена з громадськістю та представниками місцевого самоврядування  та передана до відповідних підрозділів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Завантажити текст Концепції

 
 
Вивчення австрійського досвіду протидії насильству в сім`ї
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

У жовтні 2008 року член правління ЖІКЦ, координатор по зв`язках з громадськістю, владою та правоохоронними органами  Павло Власов відвідав Австрію в якості експерта з протидії насильству в сім`ї у складі делегації, до якої входили працівники органів внутрішніх справ, викладачі вищих навчальних закладів системи МВС та представники громадських організацій України. Поїздка була організована Представництвом в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Метою поїздки було вивчення австрійського досвіду протидії насильству в сім`ї, методик навчання майбутніх поліцейських практичним навичкам застосування законодавства в цій сфері, а також взаємодії органів внутрішніх справ і соціальних служб для надання допомоги потерпілим  від насильства в сім`ї. Передбачається, що досвід і інформація, отримані в ході поїздки, будуть використані для вдосконалення навчальних програм вищих навчальних закладів системи МВС з метою більш ґрунтовного вивчення курсантами цих закладів питань, пов`язаних з протидією насильству в сім`ї.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр