Новини
Фінальна шоста бізнес-школа завершила свою роботу

9-11 листопада в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулась фінальна шоста бізнес-школа за проектом "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!".
В рамках школи майбутні підприємиці та підприємці із числа внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО дізнавались про джерела залучення клієнтів, інструменти аналізу підприємницької діяльності, етапи та техніки продажів, правове забезпечення бізнесу та робили фінансові розрахунки власних бізнес-ідей. Третій день бізнес-школи завершився творчим майстер-класом із виготовлення дизайнерської упаковки, в якому учасники та учасниці взяли участь разом із членами своїх сімей.
Дякуємо всім учасникам та учасницям за активну роботу і бажаємо успіхів у реалізації бізнес-ідей!
Проект "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!" реалізується громадською організацією Жіночий інформаційно-координаційний центр за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

ImageImageImageImageImageImage 

 
Переможниці першого грантового конкурсу завітали до навчальної групи проекту ЕОРАС

6-7 листопада у Дніпрі в центрі конференцій Parle відбулись 8 і 9-й навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Під час тренингів учасники/ці обирали організаційно-правові форми для своїх майбутніх бізнесів, дізнавались про особливості оподаткування та звітності, а також детально прораховували фінансові показники бізнес-ідей.
А наприкінці навчання до центру завітали переможниці першого грантового конкурсу Ольга Варакута та Ірина Мірошник, щоб привітати групу із завершенням навчання та виходом на фінішну пряму - до захисту бізнес-планів, а також надихнути учасників та учасниць сміливіше втілювати в життя свої ідеї.
Дівчата розповідали про своє навчання в рамках проекту, презентували свої бізнеси та поспілкувались із майбутніми підприємцями під час кава-брейку, організованого Ольгою Варакутою та її кав'ярнею "Кофеолія". А чарівна Ірина Мірошник, власниця кондитерської майстерні "Мисс Ириска", поділилась секретом, як мріяти за критеріями СМАРТ.
Дякуємо всім за плідну працю та активну участь!
Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізовується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

ImageImageImage 

 
Успішні історії жінок-підприємиць: у Дніпрі відбувся регіональний бізнес-форум

26 жовтня під час бізнес-форуму “Історія жіночого успіху: від ідеї до бізнесу”, організованому Дніпропетровська обласна державна адміністрація спільно з всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України», було презентовано проміжні результати проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Переможниці грантових конкурсів в рамках проекту, Надія Лінивенко (мережа математичних студій "2х2"), Катерина Кісельова (ательє "Fashion Inc 1") та Ірина Мірошник (кондитерська майстерня "Міс Іриска") презентували свої бізнес-проекти, а також поділились корисним інструментарієм та секретами успіху в реалізації бізнес-ідей.

ImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр