Новини
І кожен фініш - це, по суті, старт…

Пошив національних костюмів і тренінговий центр, косметологічні послуги та масажні кабінети, центр психологічної допомоги, танцювально-вокальна студія і швейні ательє... а ще будівництво, виробництво трикотажного одягу, виготовлення солінь за авторською рецептурою та найсмачніші вареники... І ще багато-багато інших бізнес-ідей, які невдовзі будуть реалізовані в Дніпропетровському регіоні. Двох днів захисту бізнес-планів було мало, щоб із всією любов'ю та натхненням розповісти про свої бізнеси, але наші випускники та випускниці справились!

Вітаємо вас із закінченням навчання і бажаємо успіхів в реалізації ваших ідей! Ми завжди поруч і підтримаємо вас!

Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізовується МБФ Український Жіночий Фонд , регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр"

ImageImageImage 

 
Фінішна пряма навчального курсу із розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю

Яку систему оподаткування обрати? Як взаємодіяти із контролюючими органами? Як оформити трудові відносини? І, в решті решт, коли ж ми отримаємо прибуток від наших бізнес-ідей? Про це і багато іншого говорили під час 8-го і 9-го навчальних модулів.

Вже традиційно до групи, яка виходить на фінішну пряму свого навчання, завітав переможець попереднього грантового конкурсу для людей з інвалідністю Иван Казаев. Іван поділився своїм досвідом участі в проекті та розповів про важливі аспекти підготовки бізнес-плану. На запитання учасниці, чи розпочав би він свій бізнес, якщо б не отримав грантової допомоги, Іван відповів, що грант - це додаткова мотивація, а головним стимулом для старту стали саме знання і імпульс після навчання.

ImageImageImageImageImage 

 
На Дніпропетровщині стартував проект із фінансової грамотності для вразливих верств населення

З чого починається фінансова стабільність країни? З фінансової стабільності громадян! Впорядкування доходів та витрат, грамотне використання фінансових інструментів, система безпеки від дій фінансових шахраїв – це і багато іншого дізнались учасниці та учасники дводенного тренінгу за програмою "Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього", який відбувся 26-27 березня 2018 року. Програма реалізується МБФ Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund в межах проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», регіональний партнер - ДМГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

В рамках проекту плануються одноденні та дводенні тренінги для молоді, яка навчається в закладах професійної освіти, людей передпенсійного та пенсійного віку, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, багатодітних сімей та малозабезпечених громадян.

Головна мета проекту - надати знання та сприяти напрацюванню навичок фінансової грамотності для покращення матеріального стану людей із вразливих верств населення.

 ImageImageImageImage

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр