Новини
Продовжується навчання із розвитку бізнес-навичок для ВПО

29-31 серпня у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулася друга триденна бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Під час дводенного тренінгу учасниці бізнес-школи дізнавались про методи обрання бізнес-ідеї, структуру бізнесу, види та принципи бізнес-комунікацій, методи просування власного продукту, правове забезпечення підприємництва та базові фінансові показники бізнесу.
Реалізувати на практиці отримані знання учасниці спробували під час складання власних бізнес-планів. Третій день бізнес-школи учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.

ImageImageImage

 
В Дніпрі успішно відбулась Перша бізнес-школа для ВПО та демобілізованих військових

15-17 серпня у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулася перша триденна бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Під час дводенного тренінгу учасниці бізнес-школи дізнавались про методи обрання бізнес-ідеї, структуру бізнесу, види та принципи бізнес-комунікацій, методи просування власного продукту, правове забезпечення підприємництва та базові фінансові показники бізнесу.     Попереду учасниць бізнес-школи чекає доопрацювання бізнес-планів та підготовка заявок для участі в конкурсі міні-грантів. В рамках проекту відбудеться ще п'ять бізнес-шкіл, участь в яких візьме близько 180 осіб.

ImageImageImage 

 
Можливості для людей з інвалідністю: понад 20 майбутніх бізнесменів презентували свої бізнес-проекти

31 липня в Дніпрі пройшов останній, десятий, модуль тренінгового циклу із розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". В цей день учасники та учасниці презентували бізнес-плани власних проектів бізнесу, які вони планують розпочати або розвинути.
Особливої динамічності цьому дню додало те, що частина групи в цей самий день приймала участь в "Іграх героїв", тому деякі учасники та учасниці не дочекались урочистого вручення сертифікатів.
Команда "Жіночого інформаційно-координаційного центру" вітає всіх учасників та учасниць із успішним завершенням тренінгового циклу і бажає успіхів в підприємницькій діяльності.
Дякуємо всім за активну участь і плідну співпрацю. Попереду грантовий конкурс і нові можливості для випускників та випускниць, і команда Центру бажає успіхів і активного розвитку майбутнім підприємцям.

ImageImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр