Новини
Євромайдан

Сьогодні на Віче «День гідності» я почула те, про що думаю з самого початку Євромайдану – про майбутнє, коли ми-УКРАЇНЦІ переможемо. Думаю, що багато людей також думають про це. І я дуже вдячна пану В’ячеславу Брюховецькому, який закликав бути мудрими і не розчарувати людей в Україні і за її межами і не розчаруватись. А потім пані Ольга Богомолець звернулась до людей на Майдані, які зараз представляють собою громадянське суспільство, і сказала, що на нас всіх лежить відповідальність, щоб влада завжди чула, чого хочуть люди, і запропонувала і після перемоги збирати такі Віче. Я думаю, що це дуже добрий інструмент адвокасі. І, в першу чергу, нам – представникам та представницям організацій громадянського суспільства треба мати цю відповідальність і постійно нагадувати владі про потреби людей. Я думаю, якщо б так було після перемоги УКРАЇНЦІВ у 2004 році, то зараз було б все інакше. Бажаю всім нам перемоги, мудрості політикам (я маю на увазі опозиційних та громадських діячів, які стануть політиками) і відповідальності нам - представникам і представницям громадських організацій.
Слава Україні!

Ганна Войніч,
голова правління

15 грудня 2013 р.

 
Команда тренерів ДМГО ЖІКЦ провели Навчальні школи для громадських організацій з Республіки Молдова

Команда тренерів Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» (ДМГО ЖІКЦ) у складі: Ганна Войніч – голова правління ДМГО ЖІКЦ, Оксана Мірошниченко – член правління ДМГО ЖІКЦ та Олена Лічманенко – начальник відділу зі зв’язків з громадськістю ДМГО ЖІКЦ, протягом лютого – червня 2013 року успішно провели 4 Навчальні школи з розвитку організаційної спроможності для 40 жіночих громадських організацій з Республіки Молдова. Даний проект реалізується на території Молдови міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» за фінансової підтримки OAK Foundation.

Навчальна програма включала три тренінгові модулі, такі як: підвищення організаційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС); підвищення ефективності взаємодії організацій громадянського суспільства (ОГС) з оточенням; ведення програмної та операційної діяльності, розробка та впровадження кампаній громадянського представництва (адвокасі).

Головною метою навчання було сприяння підвищенню організаційної спроможності жіночих ОГС з Республіки Молдова для ефективного провадження ними програмної, операційної та комунікаційної діяльності, представлення інтересів і захисту прав їхніх цільових груп, а також сприяння консолідації жіночих ОГС на території Республіки Молдова, налагодженню конструктивного співробітництва цих організацій з органами державної влади, донорськими організаціями, бізнес-структурами та місцевими громадами в цілях вирішення актуальних соціальних проблем та досягнення довготривалих соціальних змін на території Республіки.

Головним здобутком роботи тренерів можна вважати той факт, що 80 учасників тренінгового курсу в підсумкових анкетах, а також в особистих висловлюваннях  у ході 4 Навчальних шкіл зазначили, що вони не тільки здобули нові знання, виробили певні навички та сформували відповідне ставлення, вони отримали натхнення для реалізації нових перспективних проектів та провадження подальшої активної громадської діяльності, спрямованої на вирішення гострих соціальних проблем у Республіці Молдова. І цей факт є свідченням того, що тренінговий курс виявився дуже важливим для представниць третього сектору Республіки Молдова.

 
14 березня 2013 року відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ регіону

У рамках проекту «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!», що реалізується за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Український Жіночий Фонд»,14 березня 2013 року на базі прес-центру регіональної газети «Вісті Придніпров’я» відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ області. 

Експерти Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» спільно з представниками Дніпропетровського обласного центру зайнятості презентували проект і висвітлили заходи, що будуть впроваджуватися під час його реалізації, зокрема розповіли про просвітницький та інформаційний напрями діяльності в рамках даного проекту, а також очікувані результати від його впровадження.

Крім того, виконавці проекту поінформували журналістів про зміни у вітчизняному законодавстві, що стосуються антидискримінаційного питання та зайнятості населення. Детально зупинилися на обговоренні норм Закону України «Про зайнятість населення», що набув чинності з 1 січня 2013 року. Особлива увага була приділена такому питанню як відповідальність роботодавців, яка передбачена у разі порушення цих норм.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр