Новини
ЖІКЦ розпочинає новий проект «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!»

У 2013 році ЖІКЦ розпочинає реалізацію нового проекту «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!», що впроваджуватиметься за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Український Жіночий Фонд». 

Проект передбачає проведення потужної інформаційно-просвітницької кампанії для роботодавців Дніпропетровської області з метою подолання у даної категорії населення гендерних стереотипів стосовно професійної зайнятості жінок і чоловіків, підвищення рівня правової обізнаності цих громадян щодо провідних принципів гендерної рівності в країнах Європи та України, переконання їх у необхідності забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків у сфері трудових відносин як неодмінної умови економічного розвитку держави.        

У рамках проекту буде проведено низку спеціалізованих тренінгів для роботодавців Дніпропетровського регіону із забезпечення принципів гендерної рівності на ринку праці в Україні, працюватиме телефонна лінія з протидії гендерній дискримінації у сфері праці, активно поширюватиметься соціальна реклама зі слоганом кампанії та закликом до роботодавців Дніпропетровської області не порушувати гендерне законодавство, а забезпечувати рівні можливості жінкам і чоловікам у сфері працевлаштування та зайнятості.

Партнером проекту виступає Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

 
Підведені підсумки роботи організацій-субгрантерів з виконання власних проектів

У рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства щодо представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні», що реалізується Дніпропетровською міською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за фінансової підтримки Європейського Союзу, 4-5 грудня 2012 року відбулася виїзна дводенна підсумкова конференція в м. Алушта Автономної Республіки Крим за участю представників організацій-субгрантерів, організацій-учасників Навчальної програми з адвокасі, посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівників і членів організацій громадянського суспільства України та незалежних експертів.

У ході роботи конференції був презентований успішний досвід 10 організацій-субгрантерів з реалізації власних проектів, спрямованих на запровадження системних змін у сферах земельних відносин, працевлаштування та зайнятості, прав власності й користування природними ресурсами. В результаті впровадження даних проектів у 6 регіонах України було прийнято 8 місцевих нормативно-правових актів.

Також важливим моментом у роботі конференції стала презентація досягнень організацій-учасників Навчальної програми з адвокасі, які не одержали міні-грантів, але успішно застосували на практиці набуті знання й навички, отримані під час проходження Навчальної школи, та реалізували власні проекти, охопивши такі теми, як екологічна безпека, сприяння захисту прав соціально вразливих категорій населення, посилення впливу місцевих громад на прийняття суспільно значимих рішень місцевими органами державної влади тощо. 

 
ЖІКЦ розпочав реалізацію проекту «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні!»

З березня 2012 року ЖІКЦ розпочав реалізацію проекту регіонального масштабу  «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні!», спрямованого на  підвищення громадської обізнаності про проблему раку молочної залози і механізми боротьби з цим захворюванням.

Проект впроваджується в рамках грантової програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози» Фонду ім. Комен, управління програмою здійснює міжнародна благодійна організація «Український Жіночий Фонд». 

Проект передбачає організацію й проведення в квітні поточного року потужної інформаційної кампанії із залученням місцевих ЗМІ та поширенням активної соціальної реклами.

У період з 14 до 27 травня пройде просвітницька кампанія, що відбуватиметься під єдиним гаслом одночасно в декількох регіонах України, які залучені до виконання Програми.    

Партнерами у реалізації цього проекту на території Дніпропетровського регіону є Дніпропетровська обласна громадська організація «Журавушка».

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр