Новини
Новий проект із розвитку бізнес-навичок від громадськості Дніпра

27 липня у інформаційній агенції "Мост Днепр" відбулася прес-конференція, на якій було презентовано новий проект ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
У заході взяли участь:
− Оксана Мірошниченко, керівник ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Галина Целовальниченко, бізнес-тренер, консультант ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Ольга Шулік, бізнес-тренер, юрист ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр»;
− Георгій Бібік, радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області;
− Представники партнерських громадських організацій, внутрішньо переміщені особи.
Проект «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, буде реалізуватись у місті Дніпро та Дніпропетровському районі протягом 10 місяців і є логічним продовженням низки проектів організації, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію внутрішньопереміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей. Діяльність проекту, зокрема, передбачає проведення бізнес-шкіл, які поєднують навчання з розвитку бізнес-навичок та тематичні майстер-класи з урахуванням регіональної специфіки; проведення конкурсу бізнес-планів та надання мікрогрантів для започаткування бізнесу учасникам бізнес-шкіл; консультаційний супровід підприємницьких ініціатив учасників навчання.

Image 

 
Нові можливості для бізнесів людей з інвалідністю

26-27 червня в м. Дніпро відбулись перші два тренінгові модулі навчальної програми з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю із Дніпропетровської області в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який впроваджується МБФ "Український Жіночий Фонд " за  підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
Під час двох днів інтенсивної роботи учасники та учасниці тренінгів генерували ідеї для власних бізнесів, тестували їх за допомогою різних інструментів, вчились ставити цілі відповідно критеріям SMART та надихались прикладами успішних стартів бізнесів людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.   Попереду інтенсивне навчання та захист бізнес-планів, а також участь в грантовому конкурсі для випускників та випускниць навчального курсу.

ImageImageImage 

 
Петриківська громада приймала родини внутрішньо переміщених осіб

У неділю, 11-го червня, відбувся фінальний інтеграційний захід для учасниць проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», виконавцем якого в Дніпропетровській області є ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві з міжнародним благодійним фондом Український Жіночий Фонд за підтримки фонду ім. Чарльза Стюарта Мотта.
В рамках виїзної зустрічі учасниці проекту разом із дітками відвідали сільські громади Петриківського району, а також знайомились із традиціями Придніпров'я, історичними особливостями заселення цього регіону, принципами спільного мирного життя багатьох народів та культур, які обрали Дніпропетровщину своєю новою батьківщиною.

ImageImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр