Новини
Зміни в громадах спільними зусиллями: в Дніпрі підвели підсумки реалізації проекту з інтеграції ВПО

У середу, 7-го червня 2017 року в центрі конференцій Parle відбувся круглий стіл в рамках проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», виконавцем якого в Дніпропетровській області є громадська організація " Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві з міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд" за підтримки фонду ім. Чарльза Стюарта Мотта.
В заході взяли участь близько 50 осіб, серед яких представники громадських організацій і ініціатив з Дніпропетровського та Харківського регіонів, а також представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування.
Зокрема, під час роботи круглого столу виступили радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Дніпропетровській області Григорій Бібік, радник голови Дніпропетровської ОДА з питань ВПО В'ячеслав Макаров, заступники міських голів міст Новомосковськ та Павлоград.
Метою заходу було обговорення результатів проекту з представниками органів влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, які співпрацюють з ВПО, та самими внутрішньо переміщеними особами для напрацювання подальших кроків з питання сприянню інтеграції ВПО в місцеві громади.
Під час круглого столу відбулась презентація профілів громад трьох міст, в яких впроваджувався проект (Дніпро, Новомосковськ, Кам’янське) та презентація результатів проектів сприяння інтеграції ВПО у місцеві громади переможницями конкурсу міні-грантів у Дніпропетровському регіоні. До презентації результатів мініпроектів і профілю громади долучилися й колеги з Харківської області – Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури
Окрім цього, самі внутрішньо переміщені особи внесли пропозиції органам державної влади та місцевого самоврядування щодо розробки та впровадження програм для вирішення проблем ВПО та їх більш активного залучення до прийняття рішень.

ImageImageImage 

 
Майбутні підприємці презентували свої бізнес-ідеї: підсумки першого тренінгового циклу проекту EOPAC

24 травня у Дніпрі в Центрі конференцій Parle відбувся десятий, заключний, модуль навчальної програми за Проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який впроваджується міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд " за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер Проекту у Дніпропетровській області - громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
Учасники та учасниці презентували власні бізнес-ідеї, над якими вони працювали впродовж попередніх дев'яти модулів. Завершальним етапом цього дня стало вручення сертифікатів. Далі всі випускники та випускниці, які успішно завершили навчаня, зможуть взяти участь в грантовому конкурсі.

ImageImageImageImageImage 

 
Візит посла США під час навчального курсу EOPAC: перспективи інтеграціїї ВПО та проблеми примирення

19 травня 2017 року учасників та учасниць тренінгового курсу «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в м. Дніпро відвідала Надзвичайний і повноважний посол США пані Марі Йованович. В зустрічі також прийняла участь пані Наталя Карбовська, директорка проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».
Під час зустрічі пані посол спілкувалась з учасниками та учасницями, цікавилась їхніми бізнес-ідеями, умовами життя, джерелами допомоги ВПО та співпрацею з місцевою владою. В свою чергу, учасники та учасниці тренінгу розповіли про свої причини переїзду до Дніпропетровського регіону, труднощами, з якими вони стикаються у зв’язку з переміщенням, проблемами житла та працевлаштування. Особливо майбутні підприємці зазначили корисність проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджується міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд " за  підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер Проекту у Дніпропетровській області - громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
Зокрема, всі виступаючі підкреслили важливість навчального компоненту та високий рівень підготовки та реалізації проекту в Дніпропетровському регіоні.
Під час зустрічі координаторка Проекту в Дніпропетровській області пані Оксана Мірошниченко розповіла про особливості відбору учасників, проведені тренінгові заходи та післятренінгову підтримку учасників та учасниць проекту. Тренерки дніпровської команди, Ольга Шулік та Галина Целовальниченко, надали особисте бачення важливості Проекту та його позитивних відмінностей від інших програм підтримки ВПО, які раніше впроваджувались у регіоні, а також розповіли про інші аспекти життя переміщених осіб, які потребують особливої уваги і підтримки влади та громадських організацій.
Підводячи підсумки зустрічі, пані Наталя Карбовська підкреслила важливість отримання інформації безпосередньо від учасників та учасниць проекту. Вона подякувала їм за відверте і щире спілкування, а також висловила свою глибоку впевненість в тому, що учасники та учасниці стануть успішними підприємцями в самий найближчий час і зможуть самостійно будувати своє благополучне майбутнє, надихаючи своїм прикладом інших внутрішньо переміщених осіб.

ImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр