Новини
Старт навчання першої групи підприємців за проектом "Економічні можлиості постраждалим від конфлікту

В понеділок, 3 квітня, в Центрі конференцій Parle було проведено перший тренінг навчального курсу в рамках проекту USAID "ЕКОНОМІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД КОНФЛІКТУ", який в Україні реалізується міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд ". Регіональним партнером проекту в Дніпропетровській області є громадська організація " Жіночий інформаційно-координаційний центр". На участь в навчанні було подано 134 заявки, із яких було відібрано учасників та учасниць навчального курсу. Першому тренінгу передували індивідуальні співбесіди, за результатами яких було остаточно сформовано тренінгову групу.  Попереду десять навчальних модулів, розробка і захист бізнес-планів та подальша участь в грантовому конкурсі.

ImageImageImageImage 

 
Прес-конференція за результатами проекту: шість переможниць конкурсу, які змінюють життя громад

28-го березня у прес-центрі «Мост Днепр» відбулась прес-конференція, присвячена ініціативам проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог". Керівник регіонального партнера конкурсу ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр» Оксана Мірошниченко розповіла про реалізацію проекту з лютого 2016-го року в Дніпропетровській області. Також шість переможниць грантового конкурсу презентували результати реалізації власних проектів в громадах Дніпра, Новомосковська, Павлограду.
Проект в Дніпропетровській області впроваджується ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр" ​ у партнерстві з міжнародним благодійним фондом " Український Жіночий Фонд" за підтримки Фонду імені Чарльза Стюарта Мотта.

ImageImageImage 

 
Почесні гості від USAID завітали до Дніпровського Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості

16-го березня до Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості, створеному на базі регіонального партнера Проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Дніпропетровській області - громадської організації "Жіночий інформаційно-координаційний центр" завітали Джон Пеннел, заступник директора місії USAID в Україні, Білорусі та Казахстані, Лариса Піскунова, спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання місії USAID в Україні, Роман Воронович, старший радник з питань комунікацій та зв’язків з громадськістю місії USAID в Україні та Наталя Карбовська, директорка Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Метою візиту було знайомство з роботою Центру та обговорення з тренерською командою особливостей реалізації Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Дніпропетровському регіоні.
Під час зустрічі координаторка проекту в Дніпропетровській області Оксана Мірошниченко розповіла про особливості відбору учасників, календарний план тренінгових заходів та післятренінгову підтримку учасників проекту. Також тренерки дніпровської команди надали особисте бачення важливості Проекту та його позитивних відмінностей від інших програм підтримки ВПО, які раніше впроваджувались у регіоні.

Image 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр