Новини
Комп'ютерна грамотність для жінок міста Кам'янське

17 та 24 лютого на базі Кам'янського міського центру зайнятості були проведені консультації з циклу "Комп’ютерна грамотність" в рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що впроваджує громадська організація " Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві з міжнародним благодійним фондом  "Український Жіночий Фонд" за  підтримки фонду C.S. Mott Foundation
Жінки м. Кам’янське, ВПО, співробітниці та клієнтки ценру зайнятості вивчали можливості соціальних мереж для ділового та приватного використання.

ImageImage 

 
Підготовка регіональних тренерських команд проекту ЕОРАС

Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» з 6 по 10 лютого провів підготовку тренерів за програмою «Розвиток бізнес-навичок для тих, хто хоче розпочати власну справу», вже скоро буде оголошено набір на навчання у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях. Регіональним партнером проекту в Дніпропетровській області обрано громадську організацію "Жіночий інформаційно-координаційний центр". Тренерки організації взяли активну участь в тренінгу для тренерів.

ImageImageImage 

 
Розпочинається конкурс грантів для бізнесів, які працевлащтують ВПО

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.
Хто може брати участь:
Малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.
Розмір гранту:
Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.
Докладніше прочитати про умови конкурсу та завантажити анкету Ви можете на сайті http://uwf.org.ua/news/1241 .

Image 

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр