Новини
Різдвяний настрій від майстрині-квіткарки

28 грудня у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог", що реалізується громадською організацією   "Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві із міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд " за підтримки фонду C.S. Mott Foundation у затишному і зручному приміщенні Репетиторский Центр Логос Днепр відбувся майстер-клас із виготовлення новорічних композицій від учасниці проекту Олени Шемчук . Учасниці занурилися в чарівну атмосферу, навчилися творити красу, відчули святковий новорічний настрій, отримали задоволення від спілкування і чудові новорічні композиції.

 ImageImage

 
Можливості постраждалим від конфлікту: створення робочих місць та підтримка бізнесу

Сьогодні, 8 грудня 2016 року у Дніпрі відбувся регіональний Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якого відбулося представлення нового проекту USAID з аналогічною назвою.
Головною темою Форуму стала економічна ситуація, в якій опинилися як представники місцевої громади, так і внутрішньо-переміщені особи, які знайшли прихисток на Дніпропетровщині. На сьогодні, в регіоні гостро стоїть питання створення нових робочих місць, започаткування нових підприємницьких ініціатив, які сприяли б вирішенню проблем пов’язаних із зайнятістю населення.
Саме з цією метою Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає реалізацію в області проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, метою якого є допомога людям, постраждалим від конфлікту заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити спроможність учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю.
Проект працюватиме у 2 напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також створення або перенесення малого бізнесу.
Директор Проекту Наталя Карбовська, відкриваючи Форум, зазначила, що Дніпропетровщина завжди була унікальним регіоном, який демонстрував блискучі бізнесові здібності. Тому директор Проекту висловила впевненість, що Проект буде успішним в Дніпрі і вже дуже скоро місто збагатиться на цілу низку нових бізнес-ініціатив, які допоможуть розширити можливості, як внутрішньо-переміщених осіб, так і місцевої громади.
Національний партнер проекту «Бізнес Арена» провів ґрунтовне соціологічне дослідження, яке показало становище ВПО в області, а також перспективи створення і розвитку малого та середнього бізнесу.
В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр».
ТОВ «Бізнес Арена» здійснить навчання бізнес-тренерів за власноруч-розробленою програмою, які в подальшому на базі Центру проводитимуть тренінги для бажаючих започаткувати власну справу.
Під час Форуму було оголошено про початок конкурсу грантів для малого та середнього бізнесу для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
«Бізнес Арена» здійснюватиме подальший консультаційний супровід підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом і працевлаштовуватимуть осіб, постраждалих від конфлікту.
Передбачається, що Центр підтримки бізнесу запрацює ще до кінця року і здійснить перший набір слухачів на свої тренінги вже у січні-лютому 2017 року.

ImageImageImageImageImage

 
ЖІКЦ розпочав реалізацію проекту «Енергоефективність у житловому секторі України»

31 травня та 2 червня у місті Дніпро на базі інституту професійного розвитку та освіти відбулися перші мотиваційні тренінги «ОСББ, енергоефективність та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне» в рамках проекту  «Енергоефективність у житловому секторі України». Учасниками та учасницями тренінгів стали 33 особи ( 15 жінок і 18 чоловіків), серед яких було  багато представників ініціативних груп та  керівництва ОСББ. На тренінгах були розглянуті питання реформи ЖКГ в Україні, варіанти управління багатоквартирними будинками, можливості зменшення оплати за комунальні послуги, питання  покрокового створення ОСББ. Учасники та учасниці тренінгів були ознайомлені з позитивним досвідом діяльності ОСББ як у Дніпропетровській області, так в інших регіонах України.

ImageImage

Image

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр