Новини
Результати програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

Протягом 2015 року в рамках Програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» Жіночий інформаційно-координаційний центр провів 20 тренінгів для 146 жінок з фінансової грамотності  та розвитку підприємницьких та лідерських якостей для жінок Дніпропетровської області та надав індивідуальні консультації з цих питань. Завдяки отриманим знанням та виробленим на тренінгах навичкам жінки стали більш ефективно управляти своїми фінансовими ресурсами,  збільшили  свої доходи та досягли більшої фінансової впевненості, започаткували власну справу.

ImageImage

ImageImage

ImageImage

 
Узагальнені результати діяльності Національної мережі ОГС України, що працюють у сфері захисту прав
За час роботи Мережі організацій громадянського суспільства України, що працюють у сфері захисту прав, представлення інтересів своїх цільових груп, беруть участь у розробці державної політики, яка була створена в рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні», що реалізовувався за підтримки Європейського Союзу, організаціям-членам об’єднання вдалося досягти значних результатів як у власних, так і ближніх регіонах.
 
Так, завдяки зусиллям громадської організації «Інститут аналізу державної та регіональної політики» (м. Луцьк) було створено 22 сільських органи самоорганізації населення та відновлено роботу 3 таких органів у Волинській, Рівненській та Житомирській областях. Пролобійовано перед Рівненською обласною радою питання щодо забезпечення участі органів самоорганізації населення в обласному конкурсі розвитку місцевих територіальних громад і збільшення бюджету конкурсу в 2013 році до 1 млн грн., проти 500 тис. грн. – у 2012 р. Проведено конкурс з виділення мікрогрантів сільським органам самоорганізації населення з Волинської, Рівненської та Житомирської областей, в рамках якого фінансову підтримку отримали 10 сільських органів самоорганізації населення на загальну суму 70 000 грн. Організовано та проведено в червні 2013 року міжрегіональну конференцію сільських органів самоорганізації населення у місті Рівне, під час якої було створено Мережу громадянської взаємодії сільських органів самоорганізації населення. 
 
Крім того, завдяки активній діяльності вказаної організації на місцевому рівні було прийнято 7 рішень, спрямованих на підвищення якості адміністративних послуг у сфері використання комунального майна і землі; підготовлено 67 пропозицій з покращення якості адміністративних послуг у цих сферах, з яких 58 були враховані місцевими радами у поточній роботі; здійснено моніторинг якості надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин та використання об’єктів комунальної власності у 3 міських радах Рівненської області, у 2 міських та 1 селищній раді Волинської області, за результатами якого підготовлено понад 60 пропозицій з усунення виявлених проблем; проведено антикорупційну експертизу 7 рішень місцевих рад, внаслідок чого було виявлено 44 положення, що суперечать вимогам чинного законодавства України, та 37 корупційних ризиків.    
 
Протягом 2013 – першого півріччя 2014 років Рівненським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВС»  було проведено низку тренінгів для організацій, що працюють у сфері паліативної допомоги, на теми: «Адвокація в паліативній сфері», «Стратегічне планування в паліативній сфері», «Профілактика професійного вигорання в паліативній сфері», а також міжнародний тренінг для ВІЛ-сервісних організацій «Нові принципи лікування ВІЛ. Доступність лікування. Права людини. Адвокація». До того ж, організацією розроблено та внесено пропозиції до Рівненської обласної цільової програми з протидії ВІЛ/СНІД та підготовлено обласну стратегію з адво кації, комунікації та соціальної мобілізації в сфері туберкульозу. 
 
У 2012 році Запорізька обласна Асоціація громадських організацій «Інститут екології і краєзнавства «Запорізький край» розпочала роботу над проектом «Родове дерево», яким передбачено збільшення зелених зон м. Запоріжжя та області за рахунок залучення всіх небайдужих мешканців до створення громадських парків і скверів.
Протягом трьох років більше тисячі жителів м. Запоріжжя та Запорізької області  взяли участь у посадці власних Родових дерев, закладанні громадських парків та озелененні пришкільних ділянок. В результаті такої діяльності було висаджено понад 3 тисяч саджанців, закладено 2 розсадника. В с. Августинівка Запорізького району Запорізької області Августинівська сільська рада виділила 0,7 га для будівництва громадського парку, де восени 2013 року із залученням мешканців села розпочато роботу з посадки дерев, що були вирощені у розсаднику. Співпраця з представниками місцевого самоврядування та жителями дала добрі результати. Також свою зацікавленість у створенні громадського парку виявили представники місцевого лісництва.

 
Євромайдан

Сьогодні на Віче «День гідності» я почула те, про що думаю з самого початку Євромайдану – про майбутнє, коли ми-УКРАЇНЦІ переможемо. Думаю, що багато людей також думають про це. І я дуже вдячна пану В’ячеславу Брюховецькому, який закликав бути мудрими і не розчарувати людей в Україні і за її межами і не розчаруватись. А потім пані Ольга Богомолець звернулась до людей на Майдані, які зараз представляють собою громадянське суспільство, і сказала, що на нас всіх лежить відповідальність, щоб влада завжди чула, чого хочуть люди, і запропонувала і після перемоги збирати такі Віче. Я думаю, що це дуже добрий інструмент адвокасі. І, в першу чергу, нам – представникам та представницям організацій громадянського суспільства треба мати цю відповідальність і постійно нагадувати владі про потреби людей. Я думаю, якщо б так було після перемоги УКРАЇНЦІВ у 2004 році, то зараз було б все інакше. Бажаю всім нам перемоги, мудрості політикам (я маю на увазі опозиційних та громадських діячів, які стануть політиками) і відповідальності нам - представникам і представницям громадських організацій.
Слава Україні!

Ганна Войніч,
голова правління

15 грудня 2013 р.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр