Новини
Команда тренерів ДМГО ЖІКЦ провели Навчальні школи для громадських організацій з Республіки Молдова

Команда тренерів Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» (ДМГО ЖІКЦ) у складі: Ганна Войніч – голова правління ДМГО ЖІКЦ, Оксана Мірошниченко – член правління ДМГО ЖІКЦ та Олена Лічманенко – начальник відділу зі зв’язків з громадськістю ДМГО ЖІКЦ, протягом лютого – червня 2013 року успішно провели 4 Навчальні школи з розвитку організаційної спроможності для 40 жіночих громадських організацій з Республіки Молдова. Даний проект реалізується на території Молдови міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» за фінансової підтримки OAK Foundation.

Навчальна програма включала три тренінгові модулі, такі як: підвищення організаційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС); підвищення ефективності взаємодії організацій громадянського суспільства (ОГС) з оточенням; ведення програмної та операційної діяльності, розробка та впровадження кампаній громадянського представництва (адвокасі).

Головною метою навчання було сприяння підвищенню організаційної спроможності жіночих ОГС з Республіки Молдова для ефективного провадження ними програмної, операційної та комунікаційної діяльності, представлення інтересів і захисту прав їхніх цільових груп, а також сприяння консолідації жіночих ОГС на території Республіки Молдова, налагодженню конструктивного співробітництва цих організацій з органами державної влади, донорськими організаціями, бізнес-структурами та місцевими громадами в цілях вирішення актуальних соціальних проблем та досягнення довготривалих соціальних змін на території Республіки.

Головним здобутком роботи тренерів можна вважати той факт, що 80 учасників тренінгового курсу в підсумкових анкетах, а також в особистих висловлюваннях  у ході 4 Навчальних шкіл зазначили, що вони не тільки здобули нові знання, виробили певні навички та сформували відповідне ставлення, вони отримали натхнення для реалізації нових перспективних проектів та провадження подальшої активної громадської діяльності, спрямованої на вирішення гострих соціальних проблем у Республіці Молдова. І цей факт є свідченням того, що тренінговий курс виявився дуже важливим для представниць третього сектору Республіки Молдова.

 
14 березня 2013 року відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ регіону

У рамках проекту «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!», що реалізується за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Український Жіночий Фонд»,14 березня 2013 року на базі прес-центру регіональної газети «Вісті Придніпров’я» відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ області. 

Експерти Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» спільно з представниками Дніпропетровського обласного центру зайнятості презентували проект і висвітлили заходи, що будуть впроваджуватися під час його реалізації, зокрема розповіли про просвітницький та інформаційний напрями діяльності в рамках даного проекту, а також очікувані результати від його впровадження.

Крім того, виконавці проекту поінформували журналістів про зміни у вітчизняному законодавстві, що стосуються антидискримінаційного питання та зайнятості населення. Детально зупинилися на обговоренні норм Закону України «Про зайнятість населення», що набув чинності з 1 січня 2013 року. Особлива увага була приділена такому питанню як відповідальність роботодавців, яка передбачена у разі порушення цих норм.

 
ЖІКЦ розпочинає новий проект «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!»

У 2013 році ЖІКЦ розпочинає реалізацію нового проекту «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!», що впроваджуватиметься за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Український Жіночий Фонд». 

Проект передбачає проведення потужної інформаційно-просвітницької кампанії для роботодавців Дніпропетровської області з метою подолання у даної категорії населення гендерних стереотипів стосовно професійної зайнятості жінок і чоловіків, підвищення рівня правової обізнаності цих громадян щодо провідних принципів гендерної рівності в країнах Європи та України, переконання їх у необхідності забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків у сфері трудових відносин як неодмінної умови економічного розвитку держави.        

У рамках проекту буде проведено низку спеціалізованих тренінгів для роботодавців Дніпропетровського регіону із забезпечення принципів гендерної рівності на ринку праці в Україні, працюватиме телефонна лінія з протидії гендерній дискримінації у сфері праці, активно поширюватиметься соціальна реклама зі слоганом кампанії та закликом до роботодавців Дніпропетровської області не порушувати гендерне законодавство, а забезпечувати рівні можливості жінкам і чоловікам у сфері працевлаштування та зайнятості.

Партнером проекту виступає Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр