Новини
Підведені підсумки роботи організацій-субгрантерів з виконання власних проектів

У рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства щодо представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні», що реалізується Дніпропетровською міською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за фінансової підтримки Європейського Союзу, 4-5 грудня 2012 року відбулася виїзна дводенна підсумкова конференція в м. Алушта Автономної Республіки Крим за участю представників організацій-субгрантерів, організацій-учасників Навчальної програми з адвокасі, посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівників і членів організацій громадянського суспільства України та незалежних експертів.

У ході роботи конференції був презентований успішний досвід 10 організацій-субгрантерів з реалізації власних проектів, спрямованих на запровадження системних змін у сферах земельних відносин, працевлаштування та зайнятості, прав власності й користування природними ресурсами. В результаті впровадження даних проектів у 6 регіонах України було прийнято 8 місцевих нормативно-правових актів.

Також важливим моментом у роботі конференції стала презентація досягнень організацій-учасників Навчальної програми з адвокасі, які не одержали міні-грантів, але успішно застосували на практиці набуті знання й навички, отримані під час проходження Навчальної школи, та реалізували власні проекти, охопивши такі теми, як екологічна безпека, сприяння захисту прав соціально вразливих категорій населення, посилення впливу місцевих громад на прийняття суспільно значимих рішень місцевими органами державної влади тощо. 

 
ЖІКЦ розпочав реалізацію проекту «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні!»

З березня 2012 року ЖІКЦ розпочав реалізацію проекту регіонального масштабу  «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні!», спрямованого на  підвищення громадської обізнаності про проблему раку молочної залози і механізми боротьби з цим захворюванням.

Проект впроваджується в рамках грантової програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози» Фонду ім. Комен, управління програмою здійснює міжнародна благодійна організація «Український Жіночий Фонд». 

Проект передбачає організацію й проведення в квітні поточного року потужної інформаційної кампанії із залученням місцевих ЗМІ та поширенням активної соціальної реклами.

У період з 14 до 27 травня пройде просвітницька кампанія, що відбуватиметься під єдиним гаслом одночасно в декількох регіонах України, які залучені до виконання Програми.    

Партнерами у реалізації цього проекту на території Дніпропетровського регіону є Дніпропетровська обласна громадська організація «Журавушка».

 
Підведені підсумки роботи «гарячої лінії» з проблемних питань підприємницької діяльності за 2011 р.

За підсумками 2011 року до «гарячої лінії» з проблемних питань підприємницької діяльності, яка працює на базі ДМГО ЖІКЦ, звернулося понад 1500 суб’єктів господарювання та близько 120 осіб, що бажають започаткувати власний бізнес і потребують для цього певних знань. Всього надійшло біля 2500 запитів. 

Переважно це були запити щодо спрощеної системи оподаткування (19,04%) та загальної системи оподаткування (18,80%), перспективного законодавства з питань ведення господарської діяльності (13,47%), звітності (8,95%), отримання дозвільних документів (8,91%) тощо.

179 запитів стосувалися порядку державної реєстрації, створення і припинення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, постановки на облік в органах державної податкової служби, у фондах соціального страхування та інших державних органах.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр