Новини
Участь у роботі Міжнародної літньої академії Латвія – Україна
19 – 22 серпня 2008 року голова правління ЖІКЦ Ганна Войніч та члени правління Павло Власов, Оксана Мірошниченко взяли участь у роботі Міжнародної літньої академії Латвія – Україна, яка проходила в Латвії. Метою академії був обмін досвідом між представниками українських та латвійських організацій громадянського суспільства, представниками влади, місцевого самоврядування та соціально активного бізнесу, налагодження контактів між представниками організацій громадянського суспільства для розробки спільних проектів. Ганна Войніч була запрошена в якості експерта і змогла передати досвід організацій громадянського суспільства України, і зокрема Дніпропетровського жіночого-інформаційно-координаційного центру, у напрямку впливу на зміну політики української влади у соціально-економічній сфері.

 

 
01 квітня 2008 року пройшов Форум узгоджених дій «Вирішення проблем дітей у кризі»
За ініціативою Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» та Шведського товариства з надання допомоги дітям «Адопшунссентрум» 01 квітня 2008 року пройшов Форум узгоджених дій «Вирішення проблем дітей у кризі» для представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації Дніпропетровської області. У Форумі взяли участь 127 осіб. Метою Форуму було обговорення проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях, потерпають від насильства в сім’ї та дітей, які потерпають від торгівлі людьми, є жертвами трудової і сексуальної експлуатації та об’єктами порнографії. Результатом проведення Форуму є вироблення напрямків спільних дій представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації з вирішення проблем таких дітей та захисту їх прав. Фінансову підтримку для проведення Форуму надало Шведське товариство з надання допомоги дітям «Адопшунссентрум». 

 

 
Проведена міжрегіональна конференція "Спільними зусиллями проти насильства в сім`ї"
17 травня 2007 року була проведена міжрегіональна науково-практична конференція «Спільними зусиллями проти насильства в сім`ї». Конференція стала підсумком  спільної діяльності Жіночого інформаційно-координаційного центру та його партнерів з різних регіонів України протягом останніх  двох років у сфері протидії насильству в сім`ї. У конференції взяли участь відповідальні працівники управлінь у справах сім`ї, молоді та спорту, органів внутрішніх справ, а також представники громадських організацій-партнерів з Автономної Республіки Крим та Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської і Чернівецької областей. У підготовці конференції та її проведенні  взяли  участь відповідальні працівники Міністерства внутрішніх справ та Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту України. Виступи на конференції показали, що її учасники глибоко розуміють необхідність тісної співпраці різних державних та недержавних органів, установ, організацій. За останні два роки така співпраця у сфері протидії насильству в сім`ї помітно покращилась і стала більш ефективною.
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр