Новини
Десять ОГС України - випускників Навчальної програми з адвокасі отримали гранти від ЖІКЦ

За підсумками конкурсу на одержання міні-грантів у рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, відібрано 10 найбільш ефективних проектів ОГС України - випускників Навчальної програми з адвокасі щодо представлення інтересів і захисту прав громадян України у сферах земельних відносин, прав власності й контролю над природними ресурсами, прав на працю та дотримання прав працюючих осіб.

Виконання цих проектів дозволить вирішити ряд актуальних проблем у зазначених сферах у 9 регіонах України. Головним результатом проектної діяльності ОГС - одержувачів грантів стане прийняття не менше 10 нормативно-правових актів,   спрямованих на захист та просування економічних і соціальних прав сотень тисяч громадян. Таким чином, ці ОГС підсилять свій вплив на розробку та реалізацію державної політики в Україні.

 
ЖІКЦ з квітня по червень 2011 року провів чотири Навчальні програми з адвокасі для ОГС України

ЖІКЦ в рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, з квітня по червень 2011 року провів чотири Навчальні програми з адвокасі для ОГС з 22 областей України та Автономної Республіки Крим.   

У результаті цих заходів 80 представників 40 ОГС України розширили свої знання і сформували навички з питань ефективної діяльності ОГС, розробки та ведення кампаній адвокасі, спрямованих на представлення інтересів, захист економічних і соціальних прав цільових груп, зокрема, у тих сферах життєдіяльності суспільства, де необхідність демократичних реформ є особливо нагальною і найчастіше порушуються людські права: земельних відносин, прав власності й контролю над природними ресурсами, прав на працю та дотримання прав працюючих осіб. Крім того, випускники Навчальних шкіл отримали базову підготовку для проведення аналогічного навчання для інших ОГС України.

 
ЖІКЦ з жовтня 2010 р. по лютий 2011р. провів дві навчальні програми.

ЖІКЦ в рамках проекту «Освіта жінок на користь громади: місцева політика вирішує все» з жовтня 2010 р. по лютий 2011р. провів дві навчальні програми. Перша «Лідерство заради змін» - для жінок-депутаток, жінок, які працюють в органах виконавчої влади, а також жінок, які брали участь у виборчій кампанії, не пройшли до органів влади, але планують брати участь у політичному житті області надалі . Друга«Нові лідерки» - для молодих жінок, які мають лідерський потенціал і планують бути політично активними. Обидві програми були присвячені розвитку лідерського потенціалу 50 учасниць та підвищенню їх спроможності впливати на розробку ґендерно збалансованої політики на місцевому рівні.

Всі ці жінки увійшли до складу мережі жінок-лідерок, які мали змогу обговорити шляхи співпраці у вирішенні місцевих проблем, які вони визначили і вважають за необхідне вирішувати. Одним з головних своїх завдань члени мережі вважають сприяти розробці та реалізації гендерно збалансованої політики у всіх сферах життєдіяльності громади Дніпропетровського регіону. Жінки-лідерки впевнені, що існування такої мережі буде ефективним інструментом співпраці, зокрема представниць різних політичних сил, у досягненні намічених цілей у вирішенні проблем регіону.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр