Новини
Успішний старт нової групи в рамках проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту"

13-15 березня в центрі конференцій Parle пройшли перші три навчальні модулі для групи людей з інвалідністю.

Як обрати бізнес-ідею, яка стане успішною? Як протестувати попит? Як заробити мільйон?
Про це і ще багато-багато іншого цікавого і корисного дізнавались наші учасники та учасниці. Попереду майже півтори місяці інтенсивного навчання, підготовка та тестування бізнес-планів та участь в черговому грантовому конкурсі.  Але найголовніше - це бажання реалізувати власні задуми завдяки знанням та навичкам, які отримуються під час проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту"

 ImageImageImage

 
Бджолярство,дизайн та юриспруденція: в Дніпрі презентували результати проекту із підтримки стартапів

6 березня відбулась прес-конференція, присвячена підведенню підсумків проекту
«Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!» та презентації переможців проекту та їхніх бізнес-ідей.

Організатором заходу є громадська організація «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Під час прес-конференції були представлені результати реалізації проекту, в якому взяли участь понад 180 внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей.

Окремо увагу було приділено знайомству з переможцями і переможницями конкурсу міні-грантів в рамках проекту та презентації їхніх бізнес-ідей.

 Image

 
Нові старти задля впевненого майбутнього

22-23 лютого в Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр пройшов 10-й, фінальний, навчальний модуль за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який реалізується МБФ Український Жіночий Фонд. Всі учасники та учасниці, які протягом майже двох місяців проходили навчання із розвитку бізнес-навичок, успішно презентували проекти бізнес-планів, і готуються до участі в грантовому конкурсі, який стартує незабаром. Бажаєо успіхів і натхнення!

 ImageImageImageImage

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр