Новини
П'ята бізнес-школа: спільні зусилля громадського сектору та центру зайнятості

19-21 жовтня в в приміщені Інформаційно-консультаційного центру, що діє на базі Дніпровського міського центру зайнятості, відбулася п'ята бізнес-школа проекту «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Під час бізнес-школи учасники та учасниці шукали відповіді на запитання, як знайти свою ідею для бізнесу, які можливості існують для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО для самозайнятості та підприємництва, як визначати свою цільову аудиторію та обрати джерела залучення клієнтів, як використовувати всі доступні джерела фінансування та підтримки, в тому числі від держави, а також дізнавались, які існують грантові програми підтримки підприємництва в регіоні. Всі учасники та учасниці навчання зможуть взяти участь в грантовому конкурсі, який буде оголошено в грудні 2017 року.

ImageImage

 
Економічні можливості постраждалим від конфлікту через навчання бізнес-навичкам

10 жовтня в Дніпрі розпочався тренінговий цикл з розвитку бізнес-навичок за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Протягом десяти навчальних модулів учасники та учасниці із числа внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТо та членів їхніх сімей навчатимуться принципам розробки бізнес-планів, дізнаватимуться про методи тестування бізнес-проектів, джерела залучення клієнтів, техніки продажів, фінансові та правові аспекти ведення власної справи. Фіналом навчання стане підготовка та захист бізнес-планів, після чого кожен та кожна, хто успішно завершив навчання, зможуть взяти участь в конкурсі грантів для підтримки обраних бізнес-ідей.

ImageImageImage 

 
Майбутні підприємці тестували свої бізнес-ідеї в Новомосковську

28-30 вересня відбулась четверта бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Цього разу учасниками та учасницями бізнес-школи стали ВПО та демобілізовані учасники АТО із Новомосковська.
Учасники та учасниці вчились тестувати свої бізнес-ідеї, знаходили нові підніші для свого бізнесу, створювали портрети клієнтів та розробляли маркетингові стратегії. Також, засвоювали правові аспекти ведення підприємницької діяльності та вчились самостійно розраховувати фінансові показники своїх бізнесів. А головним висновком роботи стало розуміння, що головне в будь-якому бізнесі - розуміти, хто твій клієнт і як бізнес може доппомогти йому у вирішенні його проблем.
Третій день бізнес-школи учасники та учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.
Приємним підсумком триденної роботи стало вручення сертифікатів.

ImageImageImageImage 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр