Новини
ЖІКЦ з травня по вересень 2010 року організував та провів навчання для 16 жінок-лідерок

ЖІКЦ в рамках проекту «Інтеграція гендерних питань в роботу місцевих органів влади та просування жінок у місцевій політиці в Україні» з травня по вересень 2010 року організував та провів навчання для  16 жінок-лідерок, серед яких 1 представниця місцевої влади, 6 представниць місцевого самоврядування, 9 представниць різних політичних  партій Дніпропетровської області. Учасниці навчання вивчили питання гендерної політики,  ефективної взаємодії з громадськістю, набули знань з функціонування політичних партій, їх структури, цілей та задач та вивчили законодавство України про вибори, набули навичок зі створення коаліцій та мереж, адвокації та лобіювання, а також набули знань з розробки та впровадження політики органами влади у певних сферах.

 
Консультанти ЖІКЦ у 2010 році надали більше 2000 консультацій підприємцям Дніпропетровської області

В 2010 році консультанти гарячої лінія підтримки підприємництва, якою користуються підприємці Дніпропетровської області, надали більше 2000 консультацій з правових питань ведення бізнесу. Найбільше запитів від підприємців надійшло з питань дозвільної системи, звітності, оподаткування, зокрема спрощеної системи оподаткування, перевірок контролюючими органами, трудового регулювання.

 
Жіночий інформайійно-координаційний центр поніс важку та непоправну втрату.

Жіночий інформайійно-координаційний центр поніс важку та непоправну втрату.

29 квітня 2010 року раптово помер член правління організації, керівник департаменту по зв`язках з громадськістю, владою, правоохоронними органами та засобами масової інформації ВЛАСОВ ПАВЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ

Павло Олексійович був винятково порядною, толерантною людиною, справжнім професіоналом та правозахисником. Всі справи за які він брався, були виконані бездоганно і на високому рівні. Він є автором багатьох проектів, які реалізувала організація, розробником та ініціатором внесених змін до законодавства України у сфері прав людини, розробником тренінгів, автором численних посібників для представників влади, соціальних служб, правоохоронних органів, співукладачем альтернативних звітів про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини.

Світла пам`ять про Павла Олексійовича буде жити в серцях його рідних, близьких, колег, друзів.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр