Новини
ЖІКЦ взяв участь у презентації Альтернативного звіту за результатами моніторингу щодо реалізації Україною положень Конвенції ООН про права дитини, підготовленого Коаліцією неурядових організацій

19 листопада 2009 року, Київ -  член правління Павло Власов взяв участь у презентації Альтернативного звіту про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини 2002-2008, підготовленого громадськими організаціями України, зокрема ЖІКЦ. Учасниками заходу були представники Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, науковці, лідери організацій громадянського суспільства та представники ЗМІ.

Повний текст Альтернативного звіту Завантажити

 
Голова Правління ЖІКЦ взяла участь у розробці пріоритетних напрямків боротьби з насильством над жінками на найближчі роки

15-18 жовтня 2009 року, Белград, – голова Правління ЖІКЦ Ганна Войніч взяла участь у нараді з питань боротьби з насильством над жінками, організованої Фондом для жінок Мама кеш та Белградським Центром з протидії торгівлі людьми.

Під час заходу обговорювалися шляхи взаємодії донорських організацій з жіночими громадськими організаціями з метою  підвищення ефективності боротьби з насильством над жінками, розроблялись пріоритетні напрямки боротьби з цим явищем на найближчі роки.

У нараді взяли участь представниці міжнародних донорських організацій з Нідерландів, Швейцарії, США та лідерки організацій громадянського суспільства Сербії, України, Молдови, Грузії, Ізраїлю. 

Секс чат без регистрации для эротических знакомств.

 
Представники ЖІКЦ провели майстер-клас для співробітників дитячих будинків у Російській Федерації щодо запобігання насильству та жорстокому поводженню над дітьми

24-25 вересня  2009 року, Москва, – представники ЖІКЦ взяли участь у роботі Конференції «Навчання співробітників дитячих будинків у Росії, 2 етап: обмін досвідом між регіонами».

Голова Правління Ганна Войніч та член Правління Павло Власов провели майстер-клас за темою «Визначення поняття насильства над дітьми. Жорстоке поводження з дітьми».

Організатори конференції – Російське Агенство соціальної інформації та Шведське товариство з надання міжнародної допомоги дітям «Адопшунссентрум». Конференція проходила за підтримки Шведського Агентства з Міжнародного Розвитку  (SIDA).

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр