Новини
ЖІКЦ ініціював проведення громадських слухань щодо обговорення стану утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області

22 вересня 2009 року у Дніпропетровську відбулись громадські слухання, на яких учасники обговорили стан  утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області. Організаційну підтримку у проведенні громадських слухань надало Управління у справах сім`ї та молоді  Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
11 серпня 2009 року Правління ЖІКЦ обговорило перспективи співпраці з Шведським товариством "Adoptionscentrum" щодо захисту прав дітей
11 серпня 2009 року Жіночий інформаційно-координаційний центр відвідала Координатор розвитку міжнародного співробітництва Шведського товариства з надання міжнародної допомоги дітям “Adoptionscentrum”  пані Інна Бойченко Саксе.
 
Під час зустрічі відбулось обговорення перспектив співпраці між Шведським товариством з надання міжнародної допомоги дітям “Adoptionscentrum” та Жіночим інформаційно-координаційний центром у сфері захисту прав дітей.
 
30 червня 2009 року ЖІКЦ взяв участь участь у громадських слуханнях щодо Проекту Закону України «Про протидію торгівлі людьми»

30 червня 2009 року делегація ЖІКЦ, до якої входили голова правління  Ганна Войніч та член правління Павло Власов взяли участь у громадських слуханнях щодо Проекту Закону України «Про протидію торгівлі людьми». Проект Закону розроблений Міністерством України у справах сім`ї, молоді та  спорту  за підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Міністерства Закордонних справ Данії.

Делегація ЖІКЦ представила на слуханнях аналіз багатьох статей Проекту закону і надала пропозиції щодо його вдосконалення.

 

Московский чат без регистрации для молодежных знакомств.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр