Новини
11 червня 2009 року ЖІКЦ взяв участь у семінарі-тренінгу «Доступ громадськості до законотворчого процесу»

11 червня 2009 року член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у семінарі-тренінгу «Доступ громадськості до законотворчого процесу». 

Участь у семінарі дозволила учасникам і учасницям значно розширити обсяг знань у сфері лобіювання і участі у законотворчому процесі, одержати настанови і поради від осіб, які мають великий досвід такої діяльності, зокрема від незалежного експерта з прав дитини Сімон Ек, Швеція.Організаторами семінару-тренінгу були програма сприяння Парламенту та Жіночий консорціум України.

 
10 червня 2009 року ЖIКЦ взяв участь у засіданні круглого столу «Законодавчі ініціативи в інтересах дітей. Досвід України та Швеції»
10 червня 2009 року член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у засіданні круглого столу «Законодавчі ініціативи в інтересах дітей. Досвід України та Швеції». В ході обговорення Павло Власов виступив з коротким повідомленням про невідповідність окремих положень українського законодавства вимогам Конвенції  «Про права дитини». 

   

Засідання круглого столу було організовано Підкомітетом з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Жіночим консорціумом України, Шведською організацією «Спасімо дітей» та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів при участі Програми сприяння парламенту.

 
13 травня 2009 року ЖIКЦ обговорив реалiзацiю програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози" в Дніпропетровській області

13 травня 2009 року Жіночий інформаційно-координаційний центр відвідали Кристина Станселл – Програмний Менеджер Глобального Партнерства  Інституту Міжнародної  Освіти (США) та Олеся Бондар менеджер програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози" (Україна).

Під час зустрічі відбулось обговорення особливостей  реалізації програми «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози" в Україні і зокрема  у Дніпропетровській області.

Московский чат без регистрации для подростков и не подростков.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр