Новини
23-24 квітня 2009 року голова правління Ганна Войніч взяла участь у міжнародній науковій конференції «Співпраця університетів і бізнесу: навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні»
Image23-24 квітня 2009 року голова правління Ганна Войніч  взяла участь у міжнародній науковій конференції "Співпраця університетів і бізнесу: навчання та розвиток консультативних можливостей в Україні"
Детальніше...
 
03.03.2009 Голова правління Ганна Войніч взяла участь в роботі Форуму неурядових організацій «Залучення чоловіків до попередження гендерного насильства»

 

Голова правління організації Ганна Войніч доповіла про результати впровадження Жіночим інформаційно-координаційним центром проекту «Молода генерація правоохоронців проти гендерного насильства». За результатами реалізації проекту 2166 курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ були охоплені інформаційно-просвітницькою кампанією з протидії гендерному насильству. Форум проводився Фондом Народонаселення Організації Об’єднаних Націй (ФНООН) з 27 лютого по 1 березня 2009 року в м. Ялта, АР Крим.

 
Член правління ЖІКЦ Павло Власов взяв участь у підготовці Альтернативного звіту від коаліції громадських організацій щодо виконання в Україні Конвенції ООН про права дитини


В ході аналізу  українського законодавства виявлені значні прогалини. Це, перш за все, недосконалість тих статей Кримінального кодексу України, які повинні захищати дітей від насильницьких злочинів, незахищеність дітей від насильства в сім`ї, фактична безкарність дорослих за застосування фізичних покарань. Статті Сімейного кодексу України, які регламентують процедуру усиновлення і стосуються таємниці усиновлення, фактично позбавляють дитину права на ідентичність.  Українське законодавство не передбачає захисту дитини від шкідливої для неї інформації. Павло Власов зробив доповідь про ці недоліки українського законодавства на Форумі організацій, які працюють заради дітей, «Права дитини: 20 років дії», у Києві 19 лютого 2009 року.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр