Новини
ЖІКЦ розробив Концепцію утвердження гендерної рівності у Дніпропетровській області

Жіночий інформаційно-координаційний   центр  розробив Концепцію   утвердження гендерної рівності  у Дніпропетровській області. Концепція була обговорена з громадськістю та представниками місцевого самоврядування  та передана до відповідних підрозділів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Завантажити текст Концепції

 
 
Вивчення австрійського досвіду протидії насильству в сім`ї
У жовтні 2008 року член правління ЖІКЦ, координатор по зв`язках з громадськістю, владою та правоохоронними органами  Павло Власов відвідав Австрію в якості експерта з протидії насильству в сім`ї у складі делегації, до якої входили працівники органів внутрішніх справ, викладачі вищих навчальних закладів системи МВС та представники громадських організацій України. Поїздка була організована Представництвом в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Метою поїздки було вивчення австрійського досвіду протидії насильству в сім`ї, методик навчання майбутніх поліцейських практичним навичкам застосування законодавства в цій сфері, а також взаємодії органів внутрішніх справ і соціальних служб для надання допомоги потерпілим  від насильства в сім`ї. Передбачається, що досвід і інформація, отримані в ході поїздки, будуть використані для вдосконалення навчальних програм вищих навчальних закладів системи МВС з метою більш ґрунтовного вивчення курсантами цих закладів питань, пов`язаних з протидією насильству в сім`ї.

 
Участь у роботі Міжнародної літньої академії Латвія – Україна
19 – 22 серпня 2008 року голова правління ЖІКЦ Ганна Войніч та члени правління Павло Власов, Оксана Мірошниченко взяли участь у роботі Міжнародної літньої академії Латвія – Україна, яка проходила в Латвії. Метою академії був обмін досвідом між представниками українських та латвійських організацій громадянського суспільства, представниками влади, місцевого самоврядування та соціально активного бізнесу, налагодження контактів між представниками організацій громадянського суспільства для розробки спільних проектів. Ганна Войніч була запрошена в якості експерта і змогла передати досвід організацій громадянського суспільства України, і зокрема Дніпропетровського жіночого-інформаційно-координаційного центру, у напрямку впливу на зміну політики української влади у соціально-економічній сфері.

 

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр