Новини
01 квітня 2008 року пройшов Форум узгоджених дій «Вирішення проблем дітей у кризі»
За ініціативою Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» та Шведського товариства з надання допомоги дітям «Адопшунссентрум» 01 квітня 2008 року пройшов Форум узгоджених дій «Вирішення проблем дітей у кризі» для представників органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації Дніпропетровської області. У Форумі взяли участь 127 осіб. Метою Форуму було обговорення проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях, потерпають від насильства в сім’ї та дітей, які потерпають від торгівлі людьми, є жертвами трудової і сексуальної експлуатації та об’єктами порнографії. Результатом проведення Форуму є вироблення напрямків спільних дій представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та засобів масової інформації з вирішення проблем таких дітей та захисту їх прав. Фінансову підтримку для проведення Форуму надало Шведське товариство з надання допомоги дітям «Адопшунссентрум». 

 

 
Проведена міжрегіональна конференція "Спільними зусиллями проти насильства в сім`ї"
17 травня 2007 року була проведена міжрегіональна науково-практична конференція «Спільними зусиллями проти насильства в сім`ї». Конференція стала підсумком  спільної діяльності Жіночого інформаційно-координаційного центру та його партнерів з різних регіонів України протягом останніх  двох років у сфері протидії насильству в сім`ї. У конференції взяли участь відповідальні працівники управлінь у справах сім`ї, молоді та спорту, органів внутрішніх справ, а також представники громадських організацій-партнерів з Автономної Республіки Крим та Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Херсонської і Чернівецької областей. У підготовці конференції та її проведенні  взяли  участь відповідальні працівники Міністерства внутрішніх справ та Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту України. Виступи на конференції показали, що її учасники глибоко розуміють необхідність тісної співпраці різних державних та недержавних органів, установ, організацій. За останні два роки така співпраця у сфері протидії насильству в сім`ї помітно покращилась і стала більш ефективною.
 
ЖІКЦ взяв участь у слуханнях, що відбулись у Верховній Раді

21 листопада 2006 року у сесійній залі Верховної Ради України проходили слухання “Актуальні завдання та проблеми попередження гендерного насильства”. У слуханнях взяли участь представники Жіночого інформаційно-координаційного центру. До секретаріату слухань були передані пропозиції про внесення змін до Закону України “Про попередження насильства в сім`ї”, Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінально-процесуального кодексу.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр