Новини
ЖІКЦ взяв участь у круглому столі “Механізм реалізації ЗУ “Про попередження насильства в сім'ї"
9 листопада 2006 року представник ЖІКЦ П.О. Власов виступив на засіданні  міжнародного круглого столу “Механізм реалізації Закону України “Про попередження насильства в сім`ї”: проблеми, шляхи вирішення. Кращий досвід Європейських країн.” з доповіддю, присвяченою внесенню змін до чинного законодавства у сфері протидії насильству в сім`ї. Круглий стіл проводило Представництво в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) разом із Міністерством України у справах сім`ї, молоді та спорту.
 
ЖІКЦ нагороджений медаллю від Представництва МОМ в Україні

7 вересня 2006 року Міжнародна організація з міграції нагородила Дніпропетровський жіночий інформаційно-координаційний центр медаллю “За особливі заслуги у протидії торгівлі людьми в Україні”. Нагородження відбулось в урочистій обстановці у присутності королеви Швеції Сільвії, принцеси Мадлен, пані Катерини Ющенко, міністрів, інших високопосадовців, депутатів Верховної Ради України, представників громадськості.

З цього приводу пані Катерина Ющенко надіслала керівниці організації Ганні Войнич вітального листа, в якому поздоровляє її та очолювану нею організацію з нагородою за видатні зусилля у справі допомоги постраждалим від торгівлі людьми та ведення профілактичної роботи серед населення.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр