Новини
Підведені підсумки роботи «гарячої лінії» з проблемних питань підприємницької діяльності за 2011 р.

За підсумками 2011 року до «гарячої лінії» з проблемних питань підприємницької діяльності, яка працює на базі ДМГО ЖІКЦ, звернулося понад 1500 суб’єктів господарювання та близько 120 осіб, що бажають започаткувати власний бізнес і потребують для цього певних знань. Всього надійшло біля 2500 запитів. 

Переважно це були запити щодо спрощеної системи оподаткування (19,04%) та загальної системи оподаткування (18,80%), перспективного законодавства з питань ведення господарської діяльності (13,47%), звітності (8,95%), отримання дозвільних документів (8,91%) тощо.

179 запитів стосувалися порядку державної реєстрації, створення і припинення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, постановки на облік в органах державної податкової служби, у фондах соціального страхування та інших державних органах.

 
Десять ОГС України - випускників Навчальної програми з адвокасі отримали гранти від ЖІКЦ

За підсумками конкурсу на одержання міні-грантів у рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, відібрано 10 найбільш ефективних проектів ОГС України - випускників Навчальної програми з адвокасі щодо представлення інтересів і захисту прав громадян України у сферах земельних відносин, прав власності й контролю над природними ресурсами, прав на працю та дотримання прав працюючих осіб.

Виконання цих проектів дозволить вирішити ряд актуальних проблем у зазначених сферах у 9 регіонах України. Головним результатом проектної діяльності ОГС - одержувачів грантів стане прийняття не менше 10 нормативно-правових актів,   спрямованих на захист та просування економічних і соціальних прав сотень тисяч громадян. Таким чином, ці ОГС підсилять свій вплив на розробку та реалізацію державної політики в Україні.

 
ЖІКЦ з квітня по червень 2011 року провів чотири Навчальні програми з адвокасі для ОГС України

ЖІКЦ в рамках проекту «Підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері представлення інтересів, захисту прав та впливу на розробку і реалізацію державної політики в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, з квітня по червень 2011 року провів чотири Навчальні програми з адвокасі для ОГС з 22 областей України та Автономної Республіки Крим.   

У результаті цих заходів 80 представників 40 ОГС України розширили свої знання і сформували навички з питань ефективної діяльності ОГС, розробки та ведення кампаній адвокасі, спрямованих на представлення інтересів, захист економічних і соціальних прав цільових груп, зокрема, у тих сферах життєдіяльності суспільства, де необхідність демократичних реформ є особливо нагальною і найчастіше порушуються людські права: земельних відносин, прав власності й контролю над природними ресурсами, прав на працю та дотримання прав працюючих осіб. Крім того, випускники Навчальних шкіл отримали базову підготовку для проведення аналогічного навчання для інших ОГС України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр