Новини
ІЗ ЛЮБОВ'Ю ДО КЛІЄНТА: або як романтично працювати з таблицями

Сьогоднішній день для великої кількості учасників і учасниць проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" в Дніпропетровській області пройшов під прапором любові до клієнта! Бо як інакше пояснити таку зацікавленість майбутніх підприємців в розробці якісних клієнтських баз?)

Більше 3 годин тривала групова консультація в Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості. І весь цей час учасники та учасниці опановували інструменти Excel для ефективного ведення баз клієнтів, щоб якнайкраще урахувати всі їхні побажання, потреби та сподівання. Адже, задоволений клієнт - гарантія успіху бізнесу!

А для найбільш витривалих вишенькою на торті стала консультація із питань інтелектуальної власності. До речі, і реальний десерт у нас також був! Солодкі сердечки від нашої учасниці Наталі додали енергії та сприяли ефективній роботі з інформацією.

ImageImageImage 

 
Продавати чи допомагати купувати?

8-9 лютого в центрі конференцій Parle  відбулись 6 і 7 навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який реалізується МБФ "Український Жіночий Фонд" , регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".

Наші учасники та учасниці засвоювали техніки продажів та бізнес-комунікації, відпрацьовуючи отримані теоретичні знання на практиці під час роботи в міні-групах. Як працювати з клієнтами так, щоб вони не тільки ставали постійними партнерами вашого бізнесу, а й рекомендували вас знайомим та друзям? Секретам продуктивного спілкування з клієнтами, партнерами, постачальниками та, навіть, конкурентами ділились тренерки проекту Галина Целовальниченко та Ольга Шулік.

 ImageImage

 
Попередні результати розгляду заявок конкурсу грантів Проекту

За результатами конкурсу грантів Проекту «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізує Дніпропетровська міська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, рекомендовано до підтримки 3 заявки.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей зі створення бізнесу, які сприятимуть самозайнятості осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям (учасникам АТО) та членам їх сімей.
Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги.
В разі, якщо після перемоги в конкурсі відібраний заявник не виконає дану умову, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

1-е місце: Каленик Марина Петрівна, проект "Майстерня Марини Каленик",
грантова підтримка у розмірі 27000,00 грн

2-е місце:Вольська Вікторія Валеріївна, проект «Юридичні та бухгалтерські послуги", грантова підтримка у ррозмірі 16500,00 грн

3-е місце: Кіщенко Роман Анатолійович, проект «Бджолярство», грантова підтримка у розмірі 7500,00 грн

Image 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр