Новини
ІЗ ЛЮБОВ'Ю ДО КЛІЄНТА: або як романтично працювати з таблицями
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

Сьогоднішній день для великої кількості учасників і учасниць проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" в Дніпропетровській області пройшов під прапором любові до клієнта! Бо як інакше пояснити таку зацікавленість майбутніх підприємців в розробці якісних клієнтських баз?)

Більше 3 годин тривала групова консультація в Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості. І весь цей час учасники та учасниці опановували інструменти Excel для ефективного ведення баз клієнтів, щоб якнайкраще урахувати всі їхні побажання, потреби та сподівання. Адже, задоволений клієнт - гарантія успіху бізнесу!

А для найбільш витривалих вишенькою на торті стала консультація із питань інтелектуальної власності. До речі, і реальний десерт у нас також був! Солодкі сердечки від нашої учасниці Наталі додали енергії та сприяли ефективній роботі з інформацією.

ImageImageImage 

 
Продавати чи допомагати купувати?
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

8-9 лютого в центрі конференцій Parle  відбулись 6 і 7 навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", який реалізується МБФ "Український Жіночий Фонд" , регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО "Жіночий інформаційно-координаційний центр".

Наші учасники та учасниці засвоювали техніки продажів та бізнес-комунікації, відпрацьовуючи отримані теоретичні знання на практиці під час роботи в міні-групах. Як працювати з клієнтами так, щоб вони не тільки ставали постійними партнерами вашого бізнесу, а й рекомендували вас знайомим та друзям? Секретам продуктивного спілкування з клієнтами, партнерами, постачальниками та, навіть, конкурентами ділились тренерки проекту Галина Целовальниченко та Ольга Шулік.

 ImageImage

 
Попередні результати розгляду заявок конкурсу грантів Проекту
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

За результатами конкурсу грантів Проекту «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізує Дніпропетровська міська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, рекомендовано до підтримки 3 заявки.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей зі створення бізнесу, які сприятимуть самозайнятості осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям (учасникам АТО) та членам їх сімей.
Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги.
В разі, якщо після перемоги в конкурсі відібраний заявник не виконає дану умову, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

1-е місце: Каленик Марина Петрівна, проект "Майстерня Марини Каленик",
грантова підтримка у розмірі 27000,00 грн

2-е місце:Вольська Вікторія Валеріївна, проект «Юридичні та бухгалтерські послуги", грантова підтримка у ррозмірі 16500,00 грн

3-е місце: Кіщенко Роман Анатолійович, проект «Бджолярство», грантова підтримка у розмірі 7500,00 грн

Image 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр