Новини
Третя бізнес-школа завершилась креативним майстер-класом
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

11-13 вересня в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась третя бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Привітати учасників та учасниць з початком навчання завітав представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні пан Сергій Решетов, який під час свого виступу підкреслив необхідність навчальних програм для майбутніх підприємців, а також зазначив, що підтримка освітніх проектів є одним із пріоритетів Фонду.
Перші два дні насиченої роботи учасники та учасниці вчились тестувати свої бізнес-ідеї, знаходили нові підніші для свого бізнесу, створювали портрети клієнтів та розробляли маркетингові стратегії. Також, засвоювали правові аспекти ведення підприємницької діяльності та вчились самостійно розраховувати фінансові показники своїх бізнесів.
Третій день бізнес-школи учасники та учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.

ImageImage 

 
Продовжується навчання із розвитку бізнес-навичок для ВПО
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

29-31 серпня у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулася друга триденна бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Під час дводенного тренінгу учасниці бізнес-школи дізнавались про методи обрання бізнес-ідеї, структуру бізнесу, види та принципи бізнес-комунікацій, методи просування власного продукту, правове забезпечення підприємництва та базові фінансові показники бізнесу.
Реалізувати на практиці отримані знання учасниці спробували під час складання власних бізнес-планів. Третій день бізнес-школи учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.

ImageImageImage

 
В Дніпрі успішно відбулась Перша бізнес-школа для ВПО та демобілізованих військових
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

15-17 серпня у приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулася перша триденна бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Під час дводенного тренінгу учасниці бізнес-школи дізнавались про методи обрання бізнес-ідеї, структуру бізнесу, види та принципи бізнес-комунікацій, методи просування власного продукту, правове забезпечення підприємництва та базові фінансові показники бізнесу.     Попереду учасниць бізнес-школи чекає доопрацювання бізнес-планів та підготовка заявок для участі в конкурсі міні-грантів. В рамках проекту відбудеться ще п'ять бізнес-шкіл, участь в яких візьме близько 180 осіб.

ImageImageImage 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр