14 березня 2013 року відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ регіону

У рамках проекту «Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!», що реалізується за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Український Жіночий Фонд»,14 березня 2013 року на базі прес-центру регіональної газети «Вісті Придніпров’я» відбулася прес-конференція для провідних ЗМІ області. 

Експерти Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» спільно з представниками Дніпропетровського обласного центру зайнятості презентували проект і висвітлили заходи, що будуть впроваджуватися під час його реалізації, зокрема розповіли про просвітницький та інформаційний напрями діяльності в рамках даного проекту, а також очікувані результати від його впровадження.

Крім того, виконавці проекту поінформували журналістів про зміни у вітчизняному законодавстві, що стосуються антидискримінаційного питання та зайнятості населення. Детально зупинилися на обговоренні норм Закону України «Про зайнятість населення», що набув чинності з 1 січня 2013 року. Особлива увага була приділена такому питанню як відповідальність роботодавців, яка передбачена у разі порушення цих норм.

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр