Візит посла США під час навчального курсу EOPAC: перспективи інтеграціїї ВПО та проблеми примирення

19 травня 2017 року учасників та учасниць тренінгового курсу «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в м. Дніпро відвідала Надзвичайний і повноважний посол США пані Марі Йованович. В зустрічі також прийняла участь пані Наталя Карбовська, директорка проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».
Під час зустрічі пані посол спілкувалась з учасниками та учасницями, цікавилась їхніми бізнес-ідеями, умовами життя, джерелами допомоги ВПО та співпрацею з місцевою владою. В свою чергу, учасники та учасниці тренінгу розповіли про свої причини переїзду до Дніпропетровського регіону, труднощами, з якими вони стикаються у зв’язку з переміщенням, проблемами житла та працевлаштування. Особливо майбутні підприємці зазначили корисність проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджується міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд " за  підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер Проекту у Дніпропетровській області - громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр".
Зокрема, всі виступаючі підкреслили важливість навчального компоненту та високий рівень підготовки та реалізації проекту в Дніпропетровському регіоні.
Під час зустрічі координаторка Проекту в Дніпропетровській області пані Оксана Мірошниченко розповіла про особливості відбору учасників, проведені тренінгові заходи та післятренінгову підтримку учасників та учасниць проекту. Тренерки дніпровської команди, Ольга Шулік та Галина Целовальниченко, надали особисте бачення важливості Проекту та його позитивних відмінностей від інших програм підтримки ВПО, які раніше впроваджувались у регіоні, а також розповіли про інші аспекти життя переміщених осіб, які потребують особливої уваги і підтримки влади та громадських організацій.
Підводячи підсумки зустрічі, пані Наталя Карбовська підкреслила важливість отримання інформації безпосередньо від учасників та учасниць проекту. Вона подякувала їм за відверте і щире спілкування, а також висловила свою глибоку впевненість в тому, що учасники та учасниці стануть успішними підприємцями в самий найближчий час і зможуть самостійно будувати своє благополучне майбутнє, надихаючи своїм прикладом інших внутрішньо переміщених осіб.

ImageImageImage 

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр