Зміни в громадах спільними зусиллями: в Дніпрі підвели підсумки реалізації проекту з інтеграції ВПО

У середу, 7-го червня 2017 року в центрі конференцій Parle відбувся круглий стіл в рамках проекту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», виконавцем якого в Дніпропетровській області є громадська організація " Жіночий інформаційно-координаційний центр" у партнерстві з міжнародним благодійним фондом "Український Жіночий Фонд" за підтримки фонду ім. Чарльза Стюарта Мотта.
В заході взяли участь близько 50 осіб, серед яких представники громадських організацій і ініціатив з Дніпропетровського та Харківського регіонів, а також представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування.
Зокрема, під час роботи круглого столу виступили радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Дніпропетровській області Григорій Бібік, радник голови Дніпропетровської ОДА з питань ВПО В'ячеслав Макаров, заступники міських голів міст Новомосковськ та Павлоград.
Метою заходу було обговорення результатів проекту з представниками органів влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, які співпрацюють з ВПО, та самими внутрішньо переміщеними особами для напрацювання подальших кроків з питання сприянню інтеграції ВПО в місцеві громади.
Під час круглого столу відбулась презентація профілів громад трьох міст, в яких впроваджувався проект (Дніпро, Новомосковськ, Кам’янське) та презентація результатів проектів сприяння інтеграції ВПО у місцеві громади переможницями конкурсу міні-грантів у Дніпропетровському регіоні. До презентації результатів мініпроектів і профілю громади долучилися й колеги з Харківської області – Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури
Окрім цього, самі внутрішньо переміщені особи внесли пропозиції органам державної влади та місцевого самоврядування щодо розробки та впровадження програм для вирішення проблем ВПО та їх більш активного залучення до прийняття рішень.

ImageImageImage 

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр