Третя бізнес-школа завершилась креативним майстер-класом

11-13 вересня в Дніпровській Центральній міській бібліотеці відбулась третя бізнес-школа за проектом «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізується громадською організацією "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Привітати учасників та учасниць з початком навчання завітав представник Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні пан Сергій Решетов, який під час свого виступу підкреслив необхідність навчальних програм для майбутніх підприємців, а також зазначив, що підтримка освітніх проектів є одним із пріоритетів Фонду.
Перші два дні насиченої роботи учасники та учасниці вчились тестувати свої бізнес-ідеї, знаходили нові підніші для свого бізнесу, створювали портрети клієнтів та розробляли маркетингові стратегії. Також, засвоювали правові аспекти ведення підприємницької діяльності та вчились самостійно розраховувати фінансові показники своїх бізнесів.
Третій день бізнес-школи учасники та учасниці працювали разом із членами своїх родин, активно приймаючи участь в майстер-класі із виготовлення дизайнерської упаковки для подарунків та сувенірів для своїх майбутніх клієнтів.

ImageImage 

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр