Переможниці першого грантового конкурсу завітали до навчальної групи проекту ЕОРАС

6-7 листопада у Дніпрі в центрі конференцій Parle відбулись 8 і 9-й навчальні модулі за проектом "Економічні можливості постраждалим від конфлікту". Під час тренингів учасники/ці обирали організаційно-правові форми для своїх майбутніх бізнесів, дізнавались про особливості оподаткування та звітності, а також детально прораховували фінансові показники бізнес-ідей.
А наприкінці навчання до центру завітали переможниці першого грантового конкурсу Ольга Варакута та Ірина Мірошник, щоб привітати групу із завершенням навчання та виходом на фінішну пряму - до захисту бізнес-планів, а також надихнути учасників та учасниць сміливіше втілювати в життя свої ідеї.
Дівчата розповідали про своє навчання в рамках проекту, презентували свої бізнеси та поспілкувались із майбутніми підприємцями під час кава-брейку, організованого Ольгою Варакутою та її кав'ярнею "Кофеолія". А чарівна Ірина Мірошник, власниця кондитерської майстерні "Мисс Ириска", поділилась секретом, як мріяти за критеріями СМАРТ.
Дякуємо всім за плідну працю та активну участь!
Проект "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" реалізовується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, регіональний партнер в Дніпропетровській області - ГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

ImageImageImage 

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр