Попередні результати розгляду заявок конкурсу грантів Проекту

За результатами конкурсу грантів Проекту «Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми!», який реалізує Дніпропетровська міська громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, рекомендовано до підтримки 3 заявки.
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей зі створення бізнесу, які сприятимуть самозайнятості осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям (учасникам АТО) та членам їх сімей.
Офіційна реєстрація та ведення підприємницької діяльності у відповідності до законодавства України є обов’язковими для отримання цільової міжнародної технічної допомоги.
В разі, якщо після перемоги в конкурсі відібраний заявник не виконає дану умову, перевага буде надана заявнику, наступному за рейтингом.

1-е місце: Каленик Марина Петрівна, проект "Майстерня Марини Каленик",
грантова підтримка у розмірі 27000,00 грн

2-е місце:Вольська Вікторія Валеріївна, проект «Юридичні та бухгалтерські послуги", грантова підтримка у ррозмірі 16500,00 грн

3-е місце: Кіщенко Роман Анатолійович, проект «Бджолярство», грантова підтримка у розмірі 7500,00 грн

Image 

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр