На Дніпропетровщині стартував проект із фінансової грамотності для вразливих верств населення

З чого починається фінансова стабільність країни? З фінансової стабільності громадян! Впорядкування доходів та витрат, грамотне використання фінансових інструментів, система безпеки від дій фінансових шахраїв – це і багато іншого дізнались учасниці та учасники дводенного тренінгу за програмою "Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього", який відбувся 26-27 березня 2018 року. Програма реалізується МБФ Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund в межах проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», регіональний партнер - ДМГО Жіночий інформаційно-координаційний центр.

В рамках проекту плануються одноденні та дводенні тренінги для молоді, яка навчається в закладах професійної освіти, людей передпенсійного та пенсійного віку, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, багатодітних сімей та малозабезпечених громадян.

Головна мета проекту - надати знання та сприяти напрацюванню навичок фінансової грамотності для покращення матеріального стану людей із вразливих верств населення.

 ImageImageImageImage

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр