Про нас

 

Місією Жіночого інформаційно-координаційного центру є сприяння підвищенню статусу жінки в українському суспільстві шляхом захисту прав жінок та дітей, допомоги їм у кризових ситуаціях, розвитку економічних можливостей та громадської активності жінок.  

Місія здійснюється через:

  • проведення  освітніх та культурно-просвітницьких заходів (круглих столів, конференцій, інформаційних кампаній, тренінгів, семінарів);
  • надання інформаційних та консультативних послуг;
  • участь у процесі підготовки  нормативно-правових актів, що приймаються як на  національному, так і на місцевому рівні та проведення компаній адвокасі з їх прийняття.

Дніпропетровська міська громадська організація “Жіночий інформаційно-координаційний центр” була створена в 1996 році. З самого початку своєї діяльності центр проводив семінари, тренінги, метою яких була адаптація жінок до нових економічних умов. За цей час центр реалізував близько 60 проектів, спрямованих на надання соціальних послуг громадянам, на захист прав людини, на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.  

10 січня 2005 року Жіночий інформаційно-координаційний центр приєднався до Декларації етичних засад діяльності організацій громадянського суспільства України, у якій відображені основні етичні цінності та принципи, якими організація вважає за необхідне керуватись у своїй діяльності.

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр