Розвиток підприємництва, в тому числі жіночого

 

 

З 1999 року   Жіночий   інформаційно-координаційний   центр   цілеспрямовано   працює у напрямку розвитку підприємництва у Дніпропетровській області.

 

На базі організації з 1999 року по 2004 рік працював бізнес-центр. Центр надавав послуги  жінкам, які проходили навчання на бізнес-тренінгах, курсах підприємництва, основ бухгалтерського обліку, автоматизованого бухгалтерського обліку, отримували консультації з юридичних та економічних питань започаткування та ведення бізнесу. За цей час 600 жінок пройшли навчання, з них 185 започаткували власну справу, 295 влаштувались на  роботу в комерційні структури з гідною заробітною платою. 2390 жінок  пройшли навчання на бізнес-тренінгах.

 

З 1999 року організація приділяє велику увагу розвитку підприємництва в районах  та містах Дніпропетровської області. З цією метою проводяться семінари та тренінги для осіб, які бажають започаткувати бізнес та підприємців-початківців, в тому числі жінок,  з питань процедури започаткування бізнесу, ліцензування підприємницької діяльності, оформлення трудових відносин, оподаткування, звітності, взаємодії з контролюючими органами. З 2004 року цю діяльність Жіночий інформаційно-координаційний центр здійснює в рамках Регіональної програми розвитку малого підприємництва за підтримки і у співпраці з Управлінням з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Дніпропетровської обласної державної адміністрації. За цей час в рамках Регіональної програми було проведено 44 семінари за темою «Власна справа» для 1702 осіб, які мали намір зареєструвати власний бізнес.

 

Жіночий інформаційно-координаційний центр приділяє увагу розвитку громадської активності підприємців та їх об`єднань. Фахівці центру  провели протягом 2005-2006 років у 35 адміністративних одиницях Дніпропетровської області  семінари-тренінги з основ громадянського представництва (захисту прав та представленню інтересів підприємців в органах влади), а також з основних положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». У семінарах взяли участь 785 підприємців, 197 з них лідери та члени бізнес-асоціацій та організацій, які сприяють розвитку підприємництва.

 

З серпня 2001 року по теперішній час працює гаряча лінія підтримки підприємництва, якою користуються підприємці Дніпропетровської області. За цей час підприємцям було надано більше 17000 консультацій з правових питань ведення бізнесу. 70% загальної кількості запитів на гарячу лінію надійшло від жінок, які або мають власний бізнес, або є найманими працівниками на підприємствах малого та середнього бізнесу. З 2005 року гаряча лінія підтримки підприємництва також працює  в рамках Регіональної програми розвитку малого підприємництва за підтримки і у співпраці з Управлінням з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 
2009 © Жіночий інформаційно-координаційний центр